logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

فریت بار به فرانسه

اگر قصد ارسال بار به فرانسه را از طریق فریت بار دارید، خواندن این مقاله از سپهر بار سهند به شما توصیه می شود تا بتوانید به بهترین شکل مرسوله خود را به فرانسه ارسال کنید.

فریت بار چیست؟

در ابتدا شاید از خود بپرسید که فریت بار چیست و چگونه انجام می شود. فریت بار اصطلاحی است که برای حمل و ارسال بار بین المللی به کار می رود. معمولا فریت بار به فرانسه به معنای ارسال بار به صورت های هوایی، زمینی و دریایی از ایران به فرانسه می باشد.

راه های فریت بار به فرانسه

  • فریت به بار به صورت هوایی
  • فریت بار به صورت زمینی
  • فریت بار به صورت دریایی

شما می توانید برای فریت بار به فرانسه با شرکت سپهر بار سهند تماس بگیرید و بهترین راه ممکن مرسوله خود را به فرانسه ارسال نمایید.

چه طور می توانیم بهترین راه فریت بار را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین راه فریت بار به فرانسه باید به چند مورد دقت کنیم تا بتوانیم بهترین روش را انتخاب نماییم.

  • اولین موردی که نیازمند دقت است، نوع بار می باشد. برای مثال برخی از کالاها مانند مواد غذایی، حساس به زمان هستند که برای این نوع از مرسوله ها بهتر است از حمل و نقل هوایی استفاده شود. یا برای بار هایی که حجم زیادی دارند مناسب ترین روش حمل و نقل دریایی است.
  • مورد بعدی مسافت است. اگر فاصله میان مقصد و مبدا زیاد نباشد، بهتر است از حمل و نقل زمینی استفاده نمایید. در غیر این صورت حمل و نقل هوایی و دریایی پیشنهاد می شود.
  • هزینه هم مورد مهمی است که شما باید آن را در نظر بگیرید و با توجه به بودجه خودتان حمل نقل مناسبی را پیدا کنید.

برای مشاوره و انتخاب بهترین راه فریت بار به فرانسه می توانید با مشاورین خبره سپهر بار سهند تماس حاصل فرمایید.

اقلام ممنوعه برای واردات به فرانسه

برخی کالاها اجازه وارد شدن به فرانسه را ندارند یا نیاز به مجوزهای خاصی برای ورود به فرانسه را دارند، این کالاها مدام در حال تغییر هستند که ما در ادامه به چند مورد از آن ها می پردازیم.
مواد مخدر، کالاهایی که مخالف قوانین حقوقی یا انسانی هستند، مواد شیمیایی خطرناک، موارد دارویی، مواد انفجاری، برخی محصولات کشاورزی و غیره تنها چند نمونه از کالاهای ممنوعه فرانسه هستند.

نکاتی برای فریت بار به فرانسه

  • بسته بندی مناسب:

یکی از مهم ترین مواردی که قبل از فریت بار به فرانسه بسیار باید به آن دقت کنید بسته بندی بار و مرسوله است. بسته بندی مناسب و خوب می تواند از کالای شما در طول حمل و نقل محافظت کرده و کالای شما را به سلامت به مقصد برساند.

  • رعایت قوانین و مقررات:

یکی از نکاتی که بسیار در فریت بار فرانسه ضروری است رعایت قوانین و مقررات می باشد چرا که اگر از قوانین و مقررات فرانسه آگاهی نداشته باشد مسلما هنگام فریت بار فرانسه به مشکل برخورد خواهید کرد.

  • رعایت موارد گمرکی:

دانستن قوانین گمرکی به شما کمک می کند تا روند فریت بار به مقصدتان یعنی فرانسه با سرعت بیشتری انجام و مانع اتلاف وقت شما و بارتان در گمرک شود.

  • امنیت کالا:

امنیت کالا در فریت بار فرانسه بسیار ضروری است شما باید از خدمات شرکت های معتبر در این زمینه مانند سپهر بار سهند استفاده کنید تا مانع سرقت یا آسیب دیدن مرسوله تان شوید.

برخی از مهمترین خدمات شرکت سپهر بار سهند بسته بندی مناسب، انجام تمامی موارد و امور گمرکی، آگاه کردن شما از قوانین و مقررات کشور فرانسه و پیدا کردن بهترین روش حمل و نقل بار به فرانسه است که تمام این موارد را با بهترین قیمت و بیشترین کیفیت برای شما انجام می دهد.

مهمترین فرودگاه ها و بنادر فرانسه:

در فرانسه فرودگاه ها و بنادر مهم زیادی برای حمل و نقل های بین المللی وجود دارد که در زیر برخی از آن ها را به شما معرفی می کنیم:

بندر مارسی:

این بندر در جنوب فرانسه و در شهر مارسی واقع شده است و نقش پررنگی در حمل و نقل های بین المللی فرانسه دارد.

بندر لو هاو:

این بندر در شمال فرانسه و یکی از مهمترین بنادر اروپاست. همچنین این بندر به عنوان یکی از بنادر حاشیه دار و شناور جهان شناخته می شود.

فرودگاه شارل دو گل:

این فرودگاه در پایتخت فرانسه یعنی شهر پاریس واقع شده است و مرکزیست برای بسیار از حمل و نقل ها به فرانسه.

چگونه می توانیم فرآیند فریت بار به فرانسه را آغاز کنیم؟

همان طور که گفته شد برای این کار بهتر است با شرکت های معتبر در این زمینه چون سپهر بار سهند تماس بگیرید و نوع کالا و خدماتی را که می خواهید به شرکت بگویید و سپس بار خود را با خیال آسوده به این دسته از شرکت ها بسپارید تا به فرانسه ارسال شود. برای این که بار خود را به صورت ایمن و استاندارد، به فرانسه ارسال نمایید، بهتر است از خدمات فریت بار شرکت های معتبر مانند سپهر بار سهند استفاده نمایید. همچنین این شرکت خدمات فریت بار به کانادا، فریت بار به عمان، فریت بار به ترکیه و… را نیز ارائه می دهد.

اشتراک گذاری:

نمونه کار

تلفن های تماس سپهر بار

سپهر بار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال بار به خارج از کشور و هزینه‌های آن، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *