logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

ارسال پت به سراسر دنیا
WE TAKE CARE OF EVERYTHING
ارسال پت به سراسر دنیا
ALWAYS WITH YOU
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

اخذ کلیه ی مدارک دولتی و غیر دولتی مطابق با قوانین کشور مقصد به صورت پکیج کامل ارائه می گردد.

ارسال پت با توجه به شرایط و قوانین کشور مقصد به دو صورت با همراه و بدون همراه (کارگو) قابل انجام است.

اخذ آزمایش تیتر هاری از آزمایشگاه مورد تایید کشور مقصد در کوتاه ترین زمان و از معتبر ترین مراکز

جهت مشاوره ( رایگان ) با کارشناسان شرکت سپهر بار سهند در تمامی امور ارسال پت خود می توانید با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید:

PET TRAVEL

ارائه پکیج صفر تا صد مراحل

تیتر هاری

دریافت آزمایش تیتر هاری

ارسال حیوان زنده

صدور بارنامه و کارگو

pet

مشاوره تخصصی رایگان

حیوان زنده

تهیه کلیه مدارک

ارسال گربه

دریافت مجوز ورود مقصد

pet shipping

انجام امور فرودگاهی

ارسال پت از تهران

تیم فعال تهران و شیراز

تیم سپهر بار ارسال پت از ایران به کلیه مقاصد بین المللی را انجام می دهند و در حال حاضر در دو شهر شیراز و تهران شعبه ی فعال دارد ، برای ارسال حیوان خانگی از تهران به راحتی می توانید تمامی هندلینگ ارسال پت از تهران را به تیم ما بسپارید ، کارشناسان ما در کلیه مراحل سفر پت شما همراهتان هستند ، جهت ارسال پت از شیراز به راحتی میتوانید تهیه کلیه مدارک و هندلینگ فرودگاهی را به ما بسپارید.

تیم سپهر بار در زمینه ی ارسال پت از تهران و شیراز کلیه اقدامات لازم را انجام می دهد و ارسال پت به صورت کارگو و همراه مسافر را انجام می دهد.

انجام اقدامات سفر پت به دو قسمت تقسیم می شود:

تهیه مدارک قبل از سفر ، انجام هندلینگ فرودگاهی در زمان سفر  که تیم سپهر بار در دو مرحله ی آن تمامی اقدامات را برای شما انجام می دهند تا سفری امن برای پت شما محقق گردد

ارسال پت ( جابه جایی پت ) به کشورهای مختلف دنیا با توجه به کشور مقصد، ایرلاین و نژاد حیوانات دارای ضوابط و قوانین متفاوتیست که این پروسه نیازمند طی کردن مراحل و تهیه مدارک مختلفی می­باشد. ارسال حیوانات عزیز شما به تمامی نقاط دنیا به دو روش با همراه و بدون همراه ( کارگو/ فریت ) امکان پذیر است. تیم سپهر بار سهند با کارشناسان مجرب گام به گام با توجه به شرایط هر کشور و ایرلاین جهت اخذ تمامی مدارک مورد نیاز و آزمایش تیتر هاری از آزمایشگاه های مورد تایید کشور مقصد اقدام می نمایند و تا تکمیل مراحل سفر به صورت تمام وقت پشتیبان شما خواهند بود. جهت بررسی شرایط سفری ایمن، برای عزیزان خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ارسال حیوان زنده به صورت هوایی ، نیازمند داشتن دانش و آگاهی کافی، بستر سازی تخصصی و چگونگی ارسال پت با هواپیما می باشد. بودن متخصصین و کارشناسان مجرب در شرکت سپهر بار سهند، موجب شده تا حیوانات خانگی با امنیت و سلامت، توسط سیستم حمل و نقل هوایی حمل شده و با کمترین استرس و نگرانی به مقصد مورد نظر شما ارسال شوند.

قوانین و نکات عمومی در ارسال هوایی پت :

بستن قلاده هنگام ارسال پت درون باکس ممنوع است.

جهت سفر با مسافت‌های طولانی و زمان ترانزیت بالا، از وجود غذای کافی درون باکس ، اطمینان حاصل کنید.

فرستنده موظف است چند ساعت قبل از پرواز، به پت غذای سبک دهد. در صورت زمان زیاد ترانزیت و پرواز، قفس می‌بایست دارای محفظه‌ای برای قرار دادن غذای اضافی جهت طول مسیر بوده و این مورد به اطلاع شرکت هواپیمایی جهت هماهنگی‌های مربوطه برسد.

باید چند رو قبل از پرواز باکس را بخرید و اجازه بدهید حیوان زنده خانگی به آن عادت کند.

در صورت ارسال از طریق کارگو، مشخصات فرد تحویل گیرنده پت در فرودگاه مقصد، می‌بایست در بارنامه درج شود تا در هنگام رسیدن به مقصد، با وی تماس گرفته شود.

خروج گونه‌های حیوانات و پرندگان خاص و درحال انقراض، مستلزم ارائه تأییده از سازمان حفظ محیط زیست بوده و ورود آن مستلزم ارائه تأییدیه از کشور مبدأ می باشد.

ارسال پت شرایط مختلفی را با توجه به قوانین کشور مقصد و شرایط صاحب پت ایجاد میکند ، جهت ارسال سگ با توجه به نژاد انها گاهی محدودیت هایی وجود دارد ولی در اکثر موارد حمل سگ ها به تمامی نقاط دنیا با اخذ تمامی گواهی های مورد نیاز امکان پذیر می باشد ، لذا با مشاوره و بررسی کلیه قوانین و جزییات بهترین تجربه ی سفر را برای پت خود فراهم نمایید .

در زمینه ارسال حیوانات زنده هر روزه قوانین کشور ها و ایرلانی ها در حال تغییر می باشد و عدم اگاهی از این تغییرات مشکلات فراوانی را برای صاحب پت ایجاد میکند برای همین توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان با تجربه در این حوزه مشاوره کنید و آگاهی کافی در این زمینه را کسب نمایید برای مثال در زمینه ارسال گربه نوع نژاد های ممنوعه با توجه به تامین اکسیژن و … برای آن ها متفاوت می باشد و حمل گربه های خاص تامین شرایط مختلفی را طلب می کند.

انتخاب باکس پت یکی از مهم ترین قسمت در مراحل سفر پت عزیز شماست ،  در ابتدا پت باید بتواند در باکس به راحتی ایستاده بدون اینکه سر آن با سقف قفس برخورد کند ، بتواند به راحتی درون قفس دور بزند ، به راحتی درون قفس بخوابد – جنس و استحکام قفس در طی سفر امنیت پت شما را تضمین می کند. 

( این امر برای باکس سگ ، باکس گربه و … عموما شرایط یکسانی دارد ولی قبل از هر گونه اقدام جهت تهیه باکس حتما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.)

برای مثال سایز و ابعاد باکس های خارجی 

سایز 1 – 31*32*48 سانتی متر

سایز 2 – 35*36*55 سانتی متر

سایز 3 – 39*40*60 سانتی متر

سایز 4 – 50*52*70 سانتی متر

سایز 5 – 60*62*81 سانتی متر

سایز 6 – 64*68*92 سانتی متر

سایز 7 – 73*77*102 سانتی متر

سایز 8 – 81*8*118 سانتی متر

انتخاب و تهیه سایز درست باکس پرندگان یکی از مهم ترین قدم ها در زمینه ارسال پرنده می باشد که اصولا دارای قواعد و استاندارد های خاص می باشد تا مورد تایید ایرلاین جهت ارسال پرنده قرار گیرد.

ارسال پرنده
ارسال پرنده

برای ارسال پرندگان از ایران به کشور های دیگر باید در ابتدا قوانین کشور مقصد را مورد بررسی قرار دهید ،تا بتوانید طبق این قوانین مدارک مورد نیاز جهت ارسال پرنده خود را تهیه نمایید. تزریق واکسن های مورد نیاز ، تهیه ی گواهی سایتس و … همگی توسط تیم مجرب سپهر بار سهند به راحتی قابل انجام است و می توانید با مشاوره ی تخصصی در این زمینه بهترین تصمیم را در جهت ارسال پرنده خود اتخاذ نمایید .

در مرحله ی بعد باید قوانین ایرلاین ها جهت ارسال پرندگان را مورد بررسی قرار داده تا با ممنوعیت ها و محدودیت هایی که آن ها وضع کرده اند شرایط پرنده ی خود را بسنجید و جهت ارسال پرنده خود طبق قوانین ایرلاین اقدامات لازم را انجام دهید . در جهت بررسی قوانین ایرلاین ها در زمینه ارسال پرندگان می توانید از راهنمایی کارشناسان تیم سپهر بار استفاده نمایید.

ارسال پرنده
ارسال پرنده

برای ارسال پرندگان باید هماهنگی های لازم با ایرلاین ها انجام گردد تا تاییدیه سفر پرندگان از طریق ایرلاین صادر شود ، در ارسال پرنده به صورت کارگو نیازمند صدور بارنامه می باشد که با توجه به طرف قرارداد بودن شرکت سپهر بار با ایرلاین های معتبر به راحتی شرکت برای شما بارنامه ارسال پرنده را صادر می نماید و تمامی هندلینگ فرودگاهی آن را در زمان ارسال انجام می دهد. 

اینجا بهترین مکان برای کسب راهنمایی و انجام کلیه امور مربوط به ارسال پت عزیز شماست ، با توجه به تجربه و آگاهی فراوان در کنار خدمات کامل در زمینه ارسال حیوانات خانگی توانایی ارائه ی بهترین خدمات و تهیه کلیه مدارک مورد نیاز در این زمینه را داشته و میتوانیم بهترین تجربه سفر را برای عزیزان شما فراهم نماییم .