logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

فریت به المان

فریت به آلمان

اگر قصد دارید در آلمان تجارت کنید، بیزینسی را راه اندازی کنید یا حتی مهاجرت کنید احتمالا به فریت بار به آلمان نیاز پیدا می کنید.

آلمان یکی از بزرگترین کشورهای اروپا است که دارای اقتصادی پیشرفته است. این کشور در بسیاری از صنایع چون خودروسازی، صنایع شیمیایی، فناوری و صنایع بزرگ دیگری پیشرو است به همین دلیل میتواند مقصد جذابی برای راه اندازی کسب و کار شما باشد.

فریت بار به آلمان یکی از راه های اقتصادی و سریع، برای ارسال بارهای سنگین به آلمان است و از آن جایی که آلمان دارای شبکه های حمل و نقل پیشرفته ای است، فریت بار به آلمان به راحتی و با سرعت بالا انجام میشود.

شما برای ارسال بار و فریت بار به آلمان میتوانید از شرکت حمل و نقل بین المللی سپهر بار سهند استفاده کنید تا کالای شما با بسته بندی ایمن در سریع ترین زمان و با بیشترین امنیت به سمت آلمان ارسال شود.

روش های ارسال بار به آلمان

برای ارسال بار از ایران به آلمان روش های بسیاری وجود دارد که در ادامه به برخی از آن ها میپردازیم.

معمولا برای ارسال بار به آلمان از دو روش دریایی و هوایی استفاده می شود.

در روش هوایی معمولا بسته های کوچک تر ولی با ارزش بیشتر ارسال میشود که هزینه بیشتری نیز دارد، همچنین برای فریت بار به آلمان روش زمینی هم وجود دارد.

اما در روش دریایی معمولا بسته های حجیم تر ارسال میشود که هزینه ارسال کمتری دارد.

شرکت های حمل و نقل بین المللی مانند سپهر بار سهند از روش های مختلفی برای فریت بار به آلمان، فریت بار به برلین و فریت بار به فرانکفورت استفاده می کنند.

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی سپهر بار سهند تماس بگیرید.

مراحل فریت بار به آلمان:

انتخاب شرکت حمل و نقل:

یکی از مهم ترین گام های فریت بار به آلمان و شهرهای مهم آن مانند فرانکفورت و برلین انتخاب شرکت حمل و نقل مناسب است. شرکت سپهر بار سهند یکی از گزینه های پیش رو شما در زمینه فریت بار به آلمان می باشد چرا که سال ها سابقه و تجربه دارد و به شما بهترین کیفیت را در سریع ترین زمان ممکن ارائه می دهد.

بسته بندی و آماده سازی بار:

یکی از مواردی که هنگام فریت بار به آلمان باید به آن توجه کنید بسته بندی صحیح بار است تا از سالم رسیدن کالای خود به مقصد مطمئن شوید.

همچنین شما میتوانید از خدمات بسته بندی شرکت حمل و نقل بین المللی سپهر بار سهند استفاده کنید.

انتخاب روش حمل و نقل:

یکی دیگر از مواردی که برای فریت بار به آلمان باید انجام بدهید، انتخاب روش حمل و نقل مناسب است. شما برای انتخاب یک روش حمل و نقل مناسب میتوانید با کارشناسان شرکت سپهر بار سهند تماس بگیرید.

ترخیص گمرکی:

برای فریت بار از ایران به آلمان، انجام ترخیص گمرکی الزامی است و شما بایستی قوانین مربوط به گمرک هر دو کشور را رعایت کنید.

شما میتوانید برای انجام امور گمرکی مربوط به فریت بار به آلمان از خدمات گمرکی شرکت حمل و نقل بین المللی سپهر بار سهند استفاده کنید.

تحویل بار:

پس از انجام موارد بالا شما می توانید کالای خود را در آلمان تحویل بگیرید.

در زیر به برخی از مدارکی که هنگام فریت بار به آلمان باید ارائه دهید میپردازیم:

  • بارنامه
  • مجوز صادرات
  • گواهی نامه حمل و نقل خطرناک برای بارهایی که خطرناک هستند
  • گواهی نامه برای بارهایی که نیاز به حفاظت خاص دارند
  • گواهی نامه برای بارهایی که نیاز به حفاظت خاص دارند

ممکن است برای موارد خاص به مدارک دیگری نیز نیاز پیدا کنید.

برای دستیابی به اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی سپهر بار سهند تماس حاصل فرمایید.

هزینه فریت بار به آلمان:

هزینه فریت بار به آلمان به موارد مختلفی بستگی دارد که در ادامه به بعضی از آن ها می پردازیم:

  • وزن و حجم بار: هرچه وزن و حجم بار بیشتر باشد هزینه فریت بار نیز افزایش میابد.
  • نوع بار: بعضی از بارها به دلیل خطرناک بودن، هزینه حمل و نقل بیشتری دارند. به عنوان مثال حمل بارهای شیمیایی و فرآورده‌های نفتی به علت خطر احتمالی افزایش هزینه دارند.
  • مبدا و مقصد: فاصله بین مبدا و مقصد نیز در روند قیمت گذاری تاثیر می گذارد. برای مثال اگر فاصله بیشتر باشد هزینه فریت به آلمان بیشتر می شود.
  • نوع حمل و نقل: یکی از عوامل تاثیر گذار در هزینه فریت بار به آلمان نوع حمل و نقل است. معمولا حمل و نقل های هوایی هزینه بیشتری را دریافت می کنند.
  • هزینه گمرکی و بیمه: هزینه هایی مانند بیمه و ترخیص گمرکی نیز باید در محاسبه کل هزینه حمل و نقل به حساب بیایند

برای اطلاع از قیمت فریت بار به آلمان و شهر های مهم آن می توانید با شرکت حمل و نقل بین المللی سپهر بار سهند اماس حاصل فرمایید.

برخی از بنادر و فرودگاه های مهم آلمان:

فرانکفورت فرودگاه  فرانکفورت  
مونیخ فرودگاه مونیخ
هامبورگ فرودگاه هامبورگ بندر هامبورگ
برمن فرودگاه برمن بندر برمن
روستاک فرودگاه روستاک بندر روستاک
کلن فرودگاه کلن بندر کلن
درسدن فرودگاه درسدن بندر درسدن
 

 

 

ترخیص و دریافت بار در گمرک آلمان:

ترخیص گمرکی برای فریت بار آلمان یکی از موارد مهم و حائز اهمیت است. برای انجام امور گمرکی ابتدا باید مدارک لازم را تحویل گمرک آلمان داد و پس از بررسی مدارک توسط گمرک آلمان، در صورتی که مدارک کامل باشند کالا و بار ترخیص می شود.

کالاها ممنوعه برای ارسال بار به آلمان:

ورود برخی از کالاها به آلمان محدود یا ممنوع شده اند مانند اسلحه، مهمات، مواد منفجره، دارو های بدون نسخه، مواد رادیو اکتیو و غیره

قبل از فریت بار به المان بهتر است با کارشناسان شرکت سپهر بار سهند تماس فرمایید تا از مشکل های احتمالی اجتناب فرمایید.

فریت بار به آلمان یکی از راه های آسان و سریع ارسال بار و کالا به سمت آلمان است. شما می توانید از خدمات شرکت سپهر بار سهند برای فریت بار به آلمان، فریت بار به فرانکفورت و فریت بار به برلین استفاده کنید تا کالاها شما در سریع ترین زمان ممکن و با بیشترین کیفیت به آلمان برسد. همچنین این شرکت خدمات فریت بار به استرالیا، فریت بار به انگلستان، فریت بار به عمان و… را نیز ارائه می دهد.

اشتراک گذاری:

نمونه کار

تلفن های تماس سپهر بار

سپهر بار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال بار به خارج از کشور و هزینه‌های آن، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *