logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

فریت بار به عمان

فریت بار به عمان

فریت بار به عمان از کشور ایران یکی از روش های متداول در حمل و نقل اضافه بار بشمار می رود:

مدارک لازم برای ارسال بار:

 • فاکتور های معتبر و مدارک گمرکی
 • مجوز های لازم
 • گواهی سازگاری محصولات با استانداردهای کشور عمان
 • بسته بندی صحیح

رعایت استاندارد های بسته‌بندی بسیار مهم است، زیرا باعث می شود بار شما در مسیر حمل و نقل محافظت شده و در مقصد به وضعیت اولیه باشد. هنگام انتخاب شرکت حمل و نقل بین‌المللی، باید روی یک شرکت معتبر با تجربه در این زمینه تاکید شود. استفاده از شرکت های بی‌نام و نشانی باعث اتفاقات ناگوار بعدی خواهد بود.
وزن و ابعاد بار برای تحویل به شرکت حمل و نقل بین‌المللی بسیار حائز اهمیت است. بار شما باید با محدودیت‌های مندرج در معاهده بین‌المللی جابجایی بار و هماهنگ با پالت‌های بازرگانی خاص، حمل شود. هدف از رعایت این اصول تضمین سلامت بارهای شما در طول مسیر حمل و نقل است. انجام این اصول باعث می‌شود شما بهترین نتیجه را در حمل و نقل بین‌المللی بتوانید به دست آورید.

فریت بار چیست؟

در اصل به ارسال بار هوایی به صورت غیر همراه به کشور خارجی فریت بار می گویند؛ که بسته به نوع کالا، مقصد و میزان آن به شکل های مختلفی انجام می شود. در صنعت حمل و نقل برای حمل و ارسال هوایی، زمینی و ریلی مورد استفاده قرار می گیرد و برای افرادی که قصد مهاجرت به مدت طولانی دارند و یا می خواهند وسایل منزل را با خود ببرند، حتی دانشجویان و مسافرانی که اضافه بار دارند نیز بهتر است از فریت بار استفاده کنند. فریت بار یکی از خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی سپهربار سهند می باشد و هر شخص حقیقی و یا حقوقی می تواند از آن استفاده کرده و برای مقصد های داخل کشور نیز استفاده می شود.

فریت بار عمان

اگر قصد مهاجرت و یا سفر به عمان را دارید و با محدودیت حمل بار مواجه هستید و یا به هر دلیلی مجبورید بار اضافی با خود ببرید؛ فریت بار به کمک شما خواهد آمد. در این شرایط فریت بار یکی از گزینه های عالی و سریع برای ارسال تمامی کالاهای شما که نمی توانید با هواپیمای مسافر­بری با خود ببرید، است؛ در این روش با هزینه کمتری نسبت به بار مسافری، بار مورد نظر شما به کشور مقصد ارسال خواهد شد.

برای ارسال بار هوایی به عمان به صورت قانونی و کاملا دقیق، مطابق با قوانین کشور و فرودگاه بین المللی مبدا و مقصد، در سریع ترین زمان ممکن و بی دردسر باید حتما با شرکتی مانند سپهر بار سهند که در زمینه حمل و نقل بین المللی فعال است، تماس گرفته و با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

بدین منظور شرکت سپهر بار سهند یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت ها در زمینه حمل و نقل، در زمان کوتاه و کیفیت بالا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد و در تمامی مراحل ارسال بار و یا فریت بار عمان در کنار شما مشتریان محترم هستیم.

مراحل و روش ارسال فریت بار عمان

روش های مختلفی برای ارسال فریت بار عمان وجود دارد، یکی از سریع ترین آن ها حمل هوایی می باشد، ارسال بار هوایی علاوه بر سرعت از امنیت بالایی نیز برخوردار است و مناسب افرادیست که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن محموله خود را جا به جا کنند.

بدین منظور مراحل زیر را دنبال نمایید :

 • تماس با شرکت سپهر بار و ارتباط با کارشناسان

اولین مرحله برای ارسال بار به عمان دانش و آگاهی کامل از شرایط است، دانستن اینکه نوع بار شما چیست، برای مثال کالاهای ممنوعه و یا خطرناک، مجاز و یا غیر مجاز و مواردی از این قبیل، همچنین بررسی هزینه های مربوط به آن، روش حمل و بسته بندی و غیره.

 • بسته بندی تخصصی فریت بار

یکی از مهم ترین مراحل ارسال بار فریت به عمان و یا هر جای دیگر دنیا، بسته بندی آن است. زیرا بدون بسته بندی مناسب کالای شما آسیب دیده و در نهایت متحمل ضرر می شوید. یک بسته بندی اصولی و صحیح دارای کیفیت بالا، انواع ضربه گیرها و محافظ ها، چیدمان صحیح و مناسب و همچنین استفاده از جعبه و یا صندوق های چوبی، یا فلزی است.

 • کامل کردن مدارک مورد نیاز

برای ارسال فریت بار به عمان، داشتن یک سری از مدارک الزامی است. از جمله اصل و کپی پاسپورت، اصل کارت ملی، آدرس کامل فرستنده و گیرنده، شماره تماس و کد پستی گیرنده، لیست بسته بندی بار، کپی بلیط فرستنده و تکیمل فرم های مربوطه. کارشناسان ما در کنار شما هستند؛ جهت اطلاع بیشتر از مدارک فریت بار با شرکت سپهر بار تماس حاصل نمایید.

 • داشتن مجوزهای لازم

برخی از بارها بسته به نوع بسته بندی و مقصد مورد نظر، نیاز به داشتن مجوز های خاصی هستند؛ مانند گواهی سم پاشی، گواهی نامه بین المللی، صندوق چوبی وغیره . که هرکدام بسته به حساسیت کشور مقصد و نوع کالا متفاوت است.

 • انجام امور گمرکی فریت بار

تشریفات گمرکی به اموری که برای تحویل و ترخیص باردر فرودگاه دو کشور صورت می گیرد، می گویند و شمال انواع مراحل از جمله وزن کردن بار، تایید و اصالت کالا، ازریابی توسط مامور گمرکی، منطبق کردن اسناد و مدارک جهت خروج قانونی بار از کشور و ورود به گمرک کشور عمان می باشد.

 • صدور بارنامه و بیمه نامه فریت بار عمان

یکی از مراحل ارسال فریت بار به عمان صدور بارنامه جهت کنترل اجناس ارسالی ثبت شده در بارنامه و تطابق پذیری آن با محموله است. محموله پس از پرداخت صورتحساب که توسط فرسنده و یا نماینده بار انجام می پذیرد؛ آماده تحویل به شرکت هواپیمایی می شود.

 •  بازرسی بار

یکی از اموری که قبل از تحویل بار به ایرلاین مورد برسی قرار می گیرد، تگ و لیبل و x-Ray است. در این بخش کلیه اطلاعات مشتری، از جمله اسم، آدرس و شماره تماس در بارنامه درج می گردد و به هر بارنامه یک شماره اختصاصی 11 رقمی تعلق می گیرد. که به همراه اطلاعات وزن و تعداد، مبدا و مقصد بار به شکل تگ بر روی بار نصب می شود. که پس از آن بازرسی کلیه بار توسط دستگاه ایکس ری انجام می شود و در قسمت انبار گمرک تا زمان ارسال محافظت و نگهداری می شود. پس از مراحل فوق بار را برای ارسال به عمان تحویل هواپیمای مربوطه می دهند.

 • بیمه نامه معتبر بین المللی

صدور بیمه نامه با توجه به ارزش بار تعیین می شود. در این صورت باید از خود بپرسید که ارزش بار شما چقدر است؟ که با توجه به لیست کالای شما بیمه نامه صادر و ترجمه می شود. لزوم بیمه نامه معتبر برای جلوگیری و جبران خسرات احتمالی بار است.

 • پیگیری و پشتیبانی بار تا مقصد

پس از ارسال بار به عمان و درآخرین مرحله مشتریان گرانقدر می توانند وضعیت بار خود را از طریق شرکت سپهر بار و یا شماره بارنامه پیگیری و در هر مرحله بررسی نمایند.

هزینه ارسال بار فریت به عمان

یکی از مباحت مهم در بحث فریت بار که مورد توجه مسافران و مهاجران است؛ هزینه فریت و مدیریت آن می باشد. اگر شما نیز قصد سفر و یا مهاجرت به مقصد مورد نظرتان را دارید، حتما باید نسبت به هزینه اطلاع داشته تا بتوانید آن ها را مدیریت کنید؛ مشاورین ما در این زمینه آماده پاسخ گویی و مشاوره به شما عزیزان هستند.

هزینه ارسال بار بسته به نوع بار، ابعاد و وزن آن متفاوت است. که شامل موارد زیر می باشد:

 • هزینه بسته بندی
 • هزینه ارسال تا فرودگاه
 • تشریفات گمرکی
 • انبار داری
 • تخلیه
 • بارگیری
 • گرفتن مجوزها

ارسال فریت بار شما به تمامی شهرهای عمان

ارسال بار شما در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه مناسب به تمامی شهرهای عمان از قبیل: الداخلیه، الظهیره، الباطنه­ شمالی، الباطنه جنوبی، آل بوریمی، الوستا، الشرقیه شمالی، الشرقیه جنوبی، ظفار، مسقط، و مسندام. شرکت سپهر بار سهند در کمترین زمان با امنیت و سرعت بالا فریت بار شما را ارسال خواهد کرد.

سخن پایانی

دراین مطلب سعی کردیم به طور جامع در مورد فریت بار به عمان و جزئیات آن صحبت کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و در صورت هرگونه سوال با ما تماس حاصل فرمایید؛ شرکت سپهر بار سهند با کادری مجرب از کارشناسان و متخصصین ماهر برای خدمت به شما آماده است.همچنین این شرکت خدمات فریت بار به آمریکا، فریت بار به فنلاند ، فریت بار به آلمان و… را نیز ارائه می دهد.

اشتراک گذاری:

نمونه کار

تلفن های تماس سپهر بار

سپهر بار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال بار به خارج از کشور و هزینه‌های آن، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *