logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

فریت بار به ایتالیا

اگر قصد مهاجرت، راه اندازی کسب و کار یا ارسال بار به ایتالیا را دارید، به شما توصیه می شود تا آخر این مقاله با ما همراه باشید و از خدمات فریت بار به ایتالیا سپهر بار سهند استفاده نمایید.

فریت بار به ایتالیا چیست؟

فریت بار ایتالیا یکی از روش های ارسال بار به ایتالیا می باشد که شرکت های زیادی در این زمینه مشغول هستند. یکی از برترین شرکت هایی که به بهترین شکل این کار را انجام می دهد، شرکت سپهر بار سهند می باشد.
استفاده از خدمات فریت بار مزایای بسیار زیادی را دارد. با استفاده از فریت بار، مرسوله شما در کمترین زمان و با بهترین امنیت و همچنین کمترین هزینه به مقصد خواهد رسید. خدمات فریت بار بیشتر مناسب بارهای بزرگ و حجیم بوده، ولی شما می توانید بارهای کوچکتر را نیز با استفاده از فریت بار به ایتالیا ارسال نمایید.
اگر قصد دارید بار یا مرسوله خود را به ایتالیا ارسال کنید بهتر است همین حالا با کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی سپهر بار سهند تماس بگیرید.

روش های فریت بار به ایتالیا

برای ارسال بار به ایتالیا روش های مختلف و زیادی وجود دارد که با توجه به نوع بار و مرسوله و نیازهایتان می توانید بهترین روش را انتخاب نمایید.

ارسال بار با هواپیما:

یکی از رایج ترین روش های ارسال و فریت بار به ایتالیا از به ایران ارسال بار با هواپیما است که بار شما را با بیشترین سرعت به مقصدتان می رساند.

ارسال بار با کشتی:

روش دیگری که در ارسال بار به ایتالیا وجود دارد، استفاده از راه های دریایی می باشد. در این روش کشتی های باربر، بار و مرسوله شما را به بنادر ایتالیا منتقل می کنند. این روش بیشتر مناسب بار های پر حجم و بزرگ بوده است.
روش های دیگری نیز برای ارسال بار به ایتالیا مانند استفاده از قطار و کامیون نیز وجود دارد که آن ها هم سریع و با صرفه هستند. انتخاب بهترین روش حمل و نقل به موارد مختلفی مانند هزینه ارسال، نوع بار، زمان تحویل و غیره دارد. برای انتخاب بهترین روش حمل بارتان به ایتالیا پیشنهاد می شود که با شرکت سپهر بار سهند تماس گرفته و با کارشناسان ما مشورت کنید.

مراحل فریت بار به ایتالیا

مشاوره برای فریت بار:

اولین مرحله ارسال بار به ایتالیا مشاوره و برنامه ریزی می باشد. در این مرحله شما باید نوع بار، هزینه مورد نظر و دیگر موارد را به شرکت های فریت بار مانند سپهر بار سهند بگویید تا به شما بهترین روش های حمل و نقل را پیشنهاد دهند.

بسته بندی بار:

مرحله دیگری که در فریت بار بسیار اهمیت دارد، بسته بندی مناسب می باشد. در این مرحله بار شما باید بسته بندی مناسب شود تا دچار آسیب های احتمالی نشود و بار شما ایمن تر به مقصد برسد.
همچنین شما می توانید از خدمات بسته بندی شرکت سپهر بار سهند نیز استفاده کنید.

تحویل بار به شرکت های حمل و نقل:

در این مرحله بار شما به شرکت حمل و نقل تحویل داده می شود تا پس از بارگیری به وسیله کشتی، هواپیما و غیره به سمت ایتالیا ارسال شود.

تحویل بار به گیرنده:

پس از ارسال بار توسط شرکت حمل و نقل و رسیدن آن به مقصد یعنی ایتالیا حال نوبت تحویل آن به گیرنده می شود.

ترخیص گمرکی:

در صورتی که بار شما نیار به ترخیص گمرکی داشته باشد، شما باید امور گمرکی را انجام دهید. این مرحله شامل تایید مدارک، پرداخت هزینه گمرکی و عوارض می باشد.
انتخاب شرکت فریت بار خوب می تواند این مراحل را برای شما آسان کرده و به کار شما سرعت بخشد. شرکت سپهر بار سهند با سال ها تجربه در این زمینه می تواند یکی از بهترین گزینه های شما در ارسال بار به ایتالیا باشد.

مدارک مورد نیاز برای فریت بار به ایتالیا

مدارک مورد نیاز برای ارسال هر بار یا مرسوله ای، بسته به نوع آن متفاوت بوده، پس به شما توصیه می شود حتما قبل از فریت بار به ایتالیا با شرکت های حمل و نقل بین المللی چون سپهر بار سهند مشورت کنید. اما به صورت کلی مدارک مورد نیاز به صورت زیر می باشد.

  • فاکتور ارسال
  • بیمه نامه
  • اظهار نامه گمرکی
  • گواهی مبدا
  • گواهی بهداشتی که بیشتر برای محصولات کشورزی و غذایی مورد استفاده قرار می گیرد
  • مجوز های ویژه نیز برای برخی بار ها نیاز است مانند محصولات شیمیایی

قبل از فریت بار به ایتالیا حتما مدارک مورد نیاز را به صورت دقیق بررسی کنید تا در این روند دچار مشکل نشوید.

هزینه فریت بار به ایتالیا

هزینه فریت بار به ایتالیا نیز با توجه به بار و مرسوله شما متفاوت است و به صورت دقیق نمی توان قیمتی را مشخص کرد، اما به طور کلی هزینه فریت بار به ایتالیا به مواردی چون حجم بسته، نوع بار، نوع حمل و نقل، مسافت بین مبدا و مقصد، هزینه های گمرکی، مالیات ها و غیره است و برخی شرکت ها هم ممکن است بابت بسته بندی و انبارداری هزینه بیشتری از شما بگیرند.

کالاهای ممنوعه برای فریت بار ایتالیا

در هر کشوری برخی از کالاها به دلیل ماهیت و ویژگی های خاص خود ممکن است دچار محدودیت هایی باشند و این قاعده در مورد ایتالیا هم صدق می کند. این محدودیت ها هم معمولا به دلیل مسائل بهداشتی، امنیتی، زیست محیطی و غیره است.
ایتالیا برای محصولات ممنوعه خود لیستی تهیه کرده که در ادامه به برخی از مهمترین آن ها می پردازیم:
مواد مخدر، انواع اسلحه ها، کالاهای قابل انفجار، حیوانات و گیاهان خطرناک و مواد غذایی فاسد و ناسلام بخشی از این لیست هستند. برای اطلاع دقیق تر از کالاهای ممنوعه ایتالیا حتما با مشاورین ما تماس بگیرید.

چرا شرکت سپهر بار سهند؟

استفاده از خدمات شرکت سپهر بار سهند مزایای بسیاری دارد. در واقع شرکت ما در این پروسه به صورت کامل با شما همراه خواهد بود و بار شما را با بیشترین سرعت و امنیت و کمترین هزینه ممکن به ایتالیا می رساند. همچنین شرکت سپهر بار سهند به شما خدمات اضافه ای مانند بسته بندی، بیمه کالا، موارد گمرکی و امکان ردیابی مرسوله را نیز می دهد. این شرکت با داشتن سال ها سابقه تبدیل به یکی از بهترین شرکت ها در حمل و نقل بین المللی شده است.

اشتراک گذاری:

نمونه کار

تلفن های تماس سپهر بار

سپهر بار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال بار به خارج از کشور و هزینه‌های آن، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *