logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

واردات مستقیم از چین
ALWAYS WITH YOU
WE TAKE CARE OF EVERYTHING
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

تیم سپهر بار جهت سهولت در امر واردات ، قابلیت واردات مستقیم از هنگ کنگ را به خدمات خود اضافه نموده است.

واردات باتری ، انواع وسایل دارای باتری با شرایط ویژه از چین توسط تیم سپهر بار امکان پذیر است.

انجام کلیه امور واردات سمپل های آزمایشگاهی و مواد مورد استفاد در آزمایشگاه ها از چین به صورت کاملا قانونی 

واردات کالا های خطرناک با انجام تمام موازین قانونی و  اقدامات مورد نیاز توسط مجرب ترین کارشناسان این حوزه

واریز پیش فاکتور کشور چین امکان پذیر است ، جهت پرداخت فاکتور کالا و خدمات مورد نظر خود با ما در ارتباط باشید .

جهت مشاوره در تمامی زمینه های واردات از چین میتوانید توسط شماره های زیر با کارشناسان شرکت سپهر بار سهند در ارتباط باشید

SHIPPING FROM CHINA

واردات از چین به ایران در دهه‌های اخیر به عنوان یکی از مهمترین روابط تجاری بین دو کشور در نظر گرفته می‌شود. این روند در بخش‌های مختلف اقتصادی و صنعتی ایران تأثیرات قابل توجهی داشته است. 

یکی از مزایای واردات مستقیم از چین، قیمت مناسب محصولات چینی است. به دلیل هزینه‌های تولید کمتر و نرخ تبدیل پایین ارز چینی، محصولات چینی در مقایسه با دیگر کشورها ارزانتر عرضه می‌شوند. این امر باعث می‌شود که کسب و کارها و مصرف‌کنندگان در ایران بتوانند از قیمت مناسبی برای خرید محصولات برخوردار شوند.

همچنین، تنوع و گستردگی محصولات در بازار چین، مزیت دیگری از واردات از چین به ایران است. تقریباً هر چیزی که ممکن است در یک بازار جهانی یافت شود، در چین تولید می‌شود. این شامل لوازم الکترونیکی، لباس، ماشین‌آلات، قطعات خودرو و غیره می‌شود. این تنوع و گستردگی امکان انتخاب بهتری را برای خریداران ایرانی فراهم می‌کند.

البته به دلیل استانداردهای متفاوت و نظارت کمتر بر کیفیت، برخی از محصولات چینی ممکن است کیفیت پایینی داشته باشند و در برخی موارد نیاز به بازرسی و کنترل کیفی داشته باشند. که این امر توسط مشاوره با کارشناسان این حوزه قابل حل می باشد.

برای بهره‌برداری مطلوب از این رابطه تجاری ( واردات مستقیم از چین )، نیاز است که مسائل اقتصادی، تجاری و استراتژیک مربوط به آن به دقت بررسی و مدیریت شوند

فرم درخواست مشاوره تخصصی رایگان

تیم کارشناسان سپهر بار جهت سهولت واردات از چین خدمات مختلفی را ارائه می نمایند :

china
shipping from china

واردات سمپل های دارویی و مواد ازمایشگاهی نیاز به مجوزات و هماهنگی های متنوعی دارد که باید از مراکز مربوطه اخذ گردند که جهت انجام این پروسه با مشاوره تیم واردات شرکت سپهر بار سهند تمام مراحل این امر به صورت کامل صورت می پذیرد.

در زمینه واردات فراورده های پودری نیاز به رعایت موارد مختلفی می باشد و باید مدارک ماهیت کالا و دیگر مدارک مورد نیاز جهت انجام امور واردات از چین  اخذ گردند.

واردات مایعات حساسیت بالایی دارد ، حمل هوایی مایعات قابل اشتعال و… نیازمند مجوزهای متفاوت ، انجام پروسه های مختلفی حتی در امر جابه جایی و بسته بندی می باشد ، شرکت سپهر بار سهند با در نظر گرفتن تمامی موازین قانونی اقدامات لازم را در مسیر واردات از چین انجام می دهد.

درحمل کالاهای خطرناک از کشور چین توسط تیم شرکت سپهر بار سهند با آرامش خاطر انجام می پذیرد ، تیم واردات کالاهای خطرناک با رعایت تمام موازین قانونی مورد نیاز انجام می دهند. 

مواد و کالاهای خطرناک بایستی بر اساس شرایط و ضوابط خاص و بین المللی بسته بندی شده باشد و این بسته بندی می بایست  با کیفیت بالا و با ساختار مطمئن و به منظور جلوگیری از نشت در شرایط تغییرات دمایی و رطوبت و فشار و ارتعاش انجام گرفته باشد. بسته بندی بار بنا به ماهیت آن متفاوت بوده و در مواجهه مستقیم با سایر مواد برای جلوگیری از فعل و انفعالات شیمایی مصون و محفوظ شده باشد.

  • از خدمات متنوع تیم واردات می توان به واردات مستقیم از هنگ کنگ به ایران اشاره نمود .
  • قابلیت واریز پیش فاکتور توسط شرکت سپهر بار سهند امکان پذیر است

برای حمل و نقل وسایل باتری دار و باتری ها به دلیل حالت مغناطیسی که دارند و احتمال آتش سوزی در باتری های لیتیومی حساسیت فراوانی وجود داشته است ولی این امر توسط تیم شرکت سپهر بار  امکان پذیر است.

حمل کالای پرخطر فرایندی کاملا تخصصی بوده و مستلزم رعایت موارد زیر می باشد

•  استفاده از ظرف مناسب و مطابق با استاندارد بین المللی
•  رعایت کامل محدودیت مقدار در هر بسته
•  رعایت دستورالعمل های بستخه بندی
•  استفاده از مواد نشت گیر و جاذب
•  علامت گذاری و برچسب گذاری سطوح خارجی بسته ها
•   تهیه کردن اسناد و مدارک مورد نیاز
•   جداسازی کالاهای خطرناک ناسازگار
•   جلوگیری از حمل کالاهای خطرناکی که با هواپیمای باری و یا مسافری ممنوع است

جهت اطلاع بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 
واردات از چین