logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

ارسال خشکبار به صورت تجاری

ارسال خشکبار به صورت تجاری

ارسال خشکبار به صورت تجاری
ارسال خشکبار به صورت تجاری

در زمینه ارسال خشکبار  ، استفاده از خشکبار به دوران باستان در جنوب غرب آسیا بازمی‌گردد. ا در صفحات پاپیروس مصری و نقش برجسته‌های کوه‌های ارمنستان نشان می‌دهند که از زمان‌های باستانی به عنوان مکمل جانبی در کنار مصرف گوشت به کار می‌روند. امروزه، خشکبارها به طور فزاینده‌ای به عنوان یکی از خوراکی‌های با مقادیر زیادی از ویتامین‌ها، مواد معدنی، چربی‌های نامی، پروتئین و … شناخته می‌شوند.

بادام، فندق، پسته، نارگیل، گردو، تخمه و بادام زمینی از جمله خشکبارهای مشهور هستند. این خشکبارها دارای مقادیر زیادی پروتئین، امگا ، ویتامین ها، فیبر و مواد معدنی هستند.

خشکبارها با وجود تنوع بالا در نوع و ویژگی‌های آن‌ها دارای ويتامین E، بتاالانين، مس، سلنيوم، اسيد چرب امگا-3 و امگا-6، پروتئين و دیگر عناصر غذایی هستند که از خشکبار بدست می‌آید. برخی از خواص خشکبار به شرح زیر است:

  1. پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های قلبی: خشکبارهای دارای مواد غذایی سالم مانند اسید چرب امگا-3، دارای خواص پیشگیری از بیماری‌های قلبی هستند. مصرف منظم خشکبار می‌تواند فشار و کلسترول خون را کاهش داده و به بهبود عملکرد قلب کمک کنند.

  2. تقویت سیستم ایمنی: مصرف خشکبار می‌تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن و حفظ سلامت بدن کمک کنند. برخی از خشکبارها همچنین می‌توانند به عنوان مقابله با عفونت‌ها و بیماری‌ها عمل کنند.

  3. بهبود کارایی مغزی: خشکبارها دارای خواص و ذخایر غذایی مفیدی هستند که به بهبود عملکرد مغزی، حافظه و پیشگیری از بیماری‌های مغزی کمک می‌کنند.

  4. کاهش ریسک ابتلا به بیماری‌های مرتبط با بدن: خشکبارها دارای مواد غذایی کامل، مانند پروتئین هستند که کمک به ساخت و نگهداری بافت‌های بدن و کاهش ریسک ابتلا به بیماری‌های مزمن مرتبط با بدن می شوند.

خشکبارها یکی از محصولات مهم صادراتی ایران هستند که در کشورهای مختلف جهان بازار فروش خوبی دارند. از آنجایی که ایران با توجه به شرایط آب و هوایی خاص خود، انواع متنوعی از خشکبار دارد، ارسال خشکبار از این کشور به کشورهای دیگر می‌تواند پیشرفت و رشد صادرات را ایجاد کند. در این مقاله، به بررسی شرایط و مراحل ارسال خشکبار از کشور ایران به کشورهای دیگر پرداخته‌ایم.

شرایط ارسال خشکبار به کشورهای دیگر:

1- حمل و نقل مناسب

برای حمل و نقل خشکبارها، باید از وسایل حمل و نقل، نگهداری و بسته بندی مناسب استفاده کنید. برای حمل و نقل خشکبارها، از جعبه های فلزی، پلاستیکی و چوبی استفاده کنید که محافظ مناسبی برای خشکبارها است. همچنین، در مراحل حمل و نقل از درجه حرارت و رطوبت مناسب برای کنترل شرایط حمل و نقل استفاده کنید.

2- شیوه نگهداری

خشکبارها برای داشتن بازاریابی مناسب و در زمینه خلوص و کیفیت خود، باید در اوایل تولید به شیوه‌ای استاندارد نگهداری شوند و بهترین کیفیت را از خود نشان دهند.

3- انتخاب نوع خشکبار

خشکبار های مختلفی وجود دارد که از موقعیت‌های بازاریابی مختلفی برخوردارند. برای انتخاب خشکبار مناسب برای حمل و نقل باید به نوع کشور مقصد و بازار منطقه توجه کنید.

4- آگاهی از بازار منطقه مقصد

شما برای بازاریابی، باید به مهارت نمایش، آگاهی از بازار و افراد توانمند در زمینه بازاریابی نیاز دارید.

5- بازاریابی در مناطق هدف

برای بازاریابی در زمینه خشکبار در کشورهایی که قصد ارسال را دارید، باید با بازاریابی اصولی ، خشکبار خود را در آن منطقه معرفی کنید.

مراحل ارسال خشکبار از کشور ایران به کشورهای دیگر:

1- انتخاب راه حمل و نقل

برای حمل و نقل خشکبار ها، ترجیحا باید از راه حمل و نقل هوایی استفاده شود.

2- انتخاب شرکت حمل و نقل

شرکت حمل و نقلی که توانایی خوبی در زمینه حمل و نقل خشکبارها دارد.

3- صدور مجوزهای لازم

قبل از عبور محموله خشکبار از مرز، باید مجوزهای لازم را از سمت کشور مقصد دریافت کنید.

4- استفاده از بسته بندی مناسب

5- ثبت کامل اطلاعات مربوط به حمل و نقل

در کل، ارسال خشکبار از کشور ایران به کشورهای دیگر یک فرصت بسیار خوب برای صادرات و توسعه تجارت بین‌المللی است. با رعایت شرایط و مراحل لازم برای ارسال، می‌توانید از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنید و درآمد مناسبی را کسب نمایید. برای اطلاعات بیشتر با شرکت سپهربار سهند در ارتباط باشید. همچنین مقاله هایی درمورد قوانین حمل وسایل موسیقی با هواپیما، موارد ممنوعه در ارسال هوایی و… وجود دارد که می توانید از سایت ما مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *