logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

ارسال بار به دبی

ارسال بار به دبی

ارسال بار به دبی
ارسال بار به دبی

در راستای بررسی شرایط ارسال بار به دبی، که یکی از پر شتاب ترین و مدرن‌ترین شهرها محسوب می گردد، نیازمند رعایت شرایط و مراحل مختلف و سخت گیرانه ای می باشید.

بررسی شرایط و مراحل ارسال بار به دبی :
۱. تعیین ماهیت و شرایط بار : ابتدا باید نوع و ماهیت بار ارسالی به دبی را تعیین کنید که جزء کدام دسته بندی محسوب می گردد. این برنامه‌ریزی شامل تعیین نوع بار، مقدار بار، روش حمل و نقل ، شرکت حمل و نقل ، هزینه‌ها، زمان تحویل، محل تحویل و هزینه های گمرکی جهت ارسال بار به دبی می باشد.
۲. تعیین نوع بار: با تجاریست یا مسافری ،  آیا بار شما کالاهای تجاری، محصولات غذایی، کالاهای خطرناک یا حیوان زنده می‌باشد؟ ( ارسال پت شرایط و قوانین مجزایی دارد ) انتخاب نوع بار مشخص می‌کند که باید از کدام روش حمل و نقل استفاده کنید.
۳. انتخاب ایرلاین ارسال بار: برای ارسال بار به دبی می‌توانید از طریق ایر لاین های مختلف اقدام کنید . هر کدام از ایرلاین ها مزایا و معایب خود را دارند که باید با توجه به نوع بار، زمان تحویل، هزینه و دیگر عوامل، انتخاب شوند.
۴. بررسی محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها: قبل از اقدام به ارسال بار به دبی، باید مطمئن شوید که کالاها و محصولات شما تحت هیچ محدودیت یا ممنوعیت گمرک دبی واقع نیستند. برخی کالاها ممکن است محدودیت‌ها و مقررات ویژه‌ای داشته باشند که عدم اطلاع و بررسی ان میتواند مشکلاتی را برای شما ایجاد کند.
۵. بسته‌بندی و نشان‌گذاری: بسته‌بندی مناسب و نشان‌گذاری صحیح بر روی بسته‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. باید مطمئن شوید که بسته‌بندی شما مقاوم در برابر آسیب‌ها و حمل و نقل ایمن است ، در طی مراحل ارسال بار اسیبی به بار شما نمی رسد و اطلاعات مورد نیاز برای شناسایی بار به درستی مشخص شده‌اند.
۶. ترخیص گمرکی: برای ارسال بار به دبی، بخصوص بار های تجاری شما نیاز به انجام مراحل ترخیص گمرکی دارید. البته بسته به نوع بار و روش حمل و نقل، ممکن است این فرآیند زمان‌بر باشد.
۷. بیمه بار: توصیه می‌شود که بارهای شما بیمه شوند تا در صورت وقوع هر گونه حادثه یا خسارت، متحمل هزینه‌های گزافی نشوید.
در نهایت با توجه به مشکلات و سخت گیری کشور دبی ، توصیه می شود قبل از اقدام جهت ارسال بار به دبی نسبت به بررسی کلیه شرایط و قوانین با شرکت ارسال بار متخصص و با تجربه در این زمینه مشورت نموده و تصمیمی متناسب با شرایط اتخاذ نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *