logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

ارسال بارهوایی فرودگاه شیراز

ارسال بارهوایی فرودگاه شیراز

ارسال بارهوایی فرودگاه شیراز
ارسال بارهوایی فرودگاه شیراز

ارسال بارهوایی فرودگاه شیراز ، یکی از خدمات مهم برای افرادی است که تصمیم به مهاجرت دارند یا می خواهند لوازم و اثاثیه های خود را به شهر یا کشور مقصد، با هزینه ای بسیار کم ارسال کنند. شرکت فریت بار و کارگو سپهربار سهند، در زمینه های بسته بندی تخصصی بار، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری فعالیت می کند. برای ارسال هوایی بار، از شیراز به خارج از کشور با شرکت سپهربار سهند همراه باشید. خدمات سپهربار شامل: بسته بندی لوازم منزل، تشریفات گمرکی، حمل بار هوایی به کشورهای دیگر، پیک آپ بار، حمل حیوانات خانگی و… است. ما تلاش می کنیم دراین مقاله با تمام چیزهایی که لازم است مرتبط با ارسال بار هوایی از فرودگاه شیراز بدانید، آشنا شوید.

فریت اضافه بار مسافری از شیراز به خارج از کشور

‎‎زمانی که می خواهید وسایل خود را از شیراز به خارج از کشور ارسال کنید، اگر وزن بار شما بیشتر از مقدار مجاز باشد، باید بارتان را فریت کنید. شرکت فریت بار و کارگو سپهربار سهند به شما کمک می کند تا راه مقرون به صرفه تر را انتخاب کنید

در زمینه ارسال بار مهاجران با این افراد مواجه هستیم:

 1. مهاجرانی که اسباب و لوازم منزلشان را با خود نبرده اند: بعضی اوقات پیش می آید که مهاجران بعد از مهاجرت به فکر انتقال اسباب و وسایل خود می افتند، در این صورت می توانند از شرکت فریت بار و کارگو سپهربار سهند و هماهنگی با آشنایان خود در شیراز، ارسال بار خود را به شرکت سپهربار بسپارند.
 2. مهاجرانی که قصد رفتن دارند: مهاجرانی که می خواند همزمان با مهاجرتشان، وسایل خود را به کشور مقصد بفرستند نیز می توانند تمام مراحل کار را به ما بسپارند. از آنجا که لوازم منزل قواعدی دارد و بعضی از وسایل نیاز نیست با خودتان به خارج از کشور ببرید، پس مشاوران شرکت سپهربار سهند می توانند در زمینه انتخاب وسایل ارسالی به شما کمک کنند.

صادرات تجاری از شیراز به خارج از ایران

اکنون بخش بزرگی از حمل بار هوایی را صادرات کالاها تشکیل می دهد. در کشورمان صادر کننده های زیادی هستند که به شکل های گوناگون به صادرات و دادوستد با کشورهای دیگر می پردازند و محموله های صادرشده توسط حمل هوایی جابه جا می شوند. صادرات کالاهایی مانند: فرش، صنایع دستی، عرقیات و گلاب، زعفران، خشکبار و… از شیراز به سراسر دنیا نیز نمونه هایی از صادرات است.

خدمات شرکت سپهربار، برای ارسال بار از شیراز به خارج از کشور

 1. بسته بندی استاندارد محموله های هوایی در شیراز

بسته بندی اساندارد کالاها بخش بسیار مهمی است. اگر به این قسمت از ارسال بار توجهی نکنید، شرکت های هواپیمایی به دلیل  بسته بندی غیراستاندارد، بار شما را تحویل نمی گیرند. پس بهتر است فرآیند ارسال بار از شیراز را به شرکت سپهربار سهند بسپارید. همکاران ما بار شما را به صورت اصولی و مورد تایید شرکت های هواپیمایی بسته بندی می کنند.

 1. پیک آپ بار از سراسر شیراز

پیک آپ شامل محموله های بیشتر از 50 کیلوگرم می شود. برای حمل و نقل بار خود از شیراز به تمامی کشورها می توانید از خدمات پیک آپ بار شرکت سپهربار سهند استفاده کنید.

 1. انجام تشریفات گمرکی

برای اینکه بار شما را بتوانیم به کشور مقصد ارسال کنیم نیاز است که تشریفات گمرکی انجام شود. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرک فرودگاه، تشریفات گمرکی را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهند. صادرکننده های کالاهای تجاری می توانند انجام کلیه امور گمرکی با کمترین هزینه، به شرکت سپهربار سهند بسپارند.

 1. انبارداری بارهای صادراتی

اگر مهاجران پس از اجرای بسته بندی اصولی توسط شرکت سپهربار بخواهند بارشان را برای مدتی در مکانی با شرایط مناسب و امنیت بالا نگهداری کنند؛ شرکت سپهربار سهند قادر به سرویس انبارداری با مناسب ترین قیمت است.

فرودگاه شیراز

شیراز دارای دو فرودگاه است. یکی از فرودگاه ها که فرودگاه قدیم نامیده می شود، در نزدیکی صحرای باباخان و در سال 1308 هجری شمسی ساخته شده؛ اما به دلیل کوچک بودن فضا و عدم امکان توسعه باعث شد فرودگاه دیگری ساخته شود. فرودگاه شهید دستغیب شیراز در سال 1340 ساخته شد و به عنوان یکی از فرودگاه های بین المللی ایران در نظر گرفته شد. این فرودگاه از دو باند پرواز و دو ترمینال برای پرواز های داخلی و خارجی تشکیل شده است. باندهای پرواز این فرودگاه به عنوان یکی از بهترین و مجهزترین باندهای فرودگاهی در نظر گرفته می شود و به عنوان دومین مرکز کنترل هوایی در ایران شناخته شده است.

بخش های فرودگاه شیراز

 1. ترمینال ورود پرواز های خارجی
 2. سالن بارانداز
 3. سالن گمرک با مساحت حدود 750 متر مربع
 4. سالن عمومی مستقبلین و مشایعین
 5. سالن ترانزیت و تشریفات پروازی

امکانات فرودگاه شیراز

 • ترمینال ورودی پروازهای داخلی فرودگاه شیراز (ترمینال1)
 • ترمینال ورودی پروازهای خارجی فرودگاه شیراز (ترمینال2)
 • سالن وی آی پی و سی آی پی
 • پارکینگ خصوصی
 • هتل
 • غرفه های تجاری
 • رستوران و کافه
 • صرافی
 • بانک و خودپرداز

فرودگاه بین‌المللی شیراز

آدرس: شیراز، فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز

کد پستی: 58793136

مرکز تلفن: 37115000 71 (98+)

روابط عمومی: 37118020 71 (98+)

ایمیل: syz-info@shiraz.airport.ir

شرکت های هواپیمایی در فرودگاه شیراز

ما در این مقاله سعی کردیم بهترین و کامل ترین محتوا را به شما ارائه دهیم. شرکت سپهربار امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار را برای شما فراهم کرده است. این شرکت از بسته بندی و پیک آپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور برای مشتریان انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *