logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

فریت بار به امارات

فریت بار به امارات

افرادی که قصد مهاجرت به امارات را دارند یا میخواهند به امارات کالا ارسال کنند، بهتر است برای صرفه جویی در هزینه های خود از روش فریت بار امارات استفاده کنند. امارات متحده عربی کشوری در خاورمیانه است که از نظر توسعه اقتصادی و فناوری در سال های اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته و از این رو به یکی از مقاصد فوق العاده برای مهاجرت وتجارت تبدیل شده است. اگر شما نیز قصد ارسال بار به امارات متحده عربی را دارید، بهتر است در ادامه با ما همراه شوید.

شما میتوانید برای فرستادن بار به امارات از شرکت های خدمات حمل و نقل بین المللی مانند سپهر بار سهند استفاده کنید. بهتر است قبل از اقدام به فرستادن بار با شرایط، مقررات و هزینه های مربوطه آشنا شوید تا از رسیدن کامل بار خود به امارات مطمئن شوید.

روش های ارسال بار به امارات

برای ارسال بار به امارات متحده عربی می توانید از واسطه های حمل و نقلی مانند شرکت سپهر بار سهند استفاده کنید؛ که این شرکت ها از طریق راه های دریایی و هوایی اقدام به ارسال بار به امارات متحده عربی نمایید.

مراحل فریت بار به امارات:

فریت بار به امارات متحده عربی مراحل زیادی دارد که به صورت کلی به آن ها میپردازیم:

 • تعیین نوع بار و حجم آن: در ابتدا باید نوع بار و حجم بار را تعیین کنید تا بتوانید بهترین روش ارسال بار را پیدا کنید.
 • انتخاب شرکت مناسب حمل و نقل: یک شرکت حمل و نقل بین المللی مناسب برای فریت بار امارات متحده عربی، میتواند باعث تسریع فرایندها شود و یکی از بهترین گزینه هایی که وجود دارد، شرکت سپهر بار سهند است که با ارائه خدمات فوق العاده به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان بار خود ر به امارات متحده عربی برسانید.
 • ثبت سفارش: پس از انجام مراحل بالا  بایستی سفارش خود را برای ارسال به امارات ثبت و اطلاعات و مدارک مورد نیاز را به شرکت حمل و نقل تحویل دهید.
 • بسته بندی و آماده سازی بار: شما می بایست بار خود را به بهترین صورت ممکن بسته بندی کرده و برای حمل و ارسال آماده کنید تا مانع آسیب دیدن بار شوید. همچنین میتوانید بسته بندی بار خود را به دست شرکت سپهر بار سهند بسپارید.
 • ارسال بار: در این مرحله شرکت حمل و نقل بار را به سمت امارات متحده عربی ارسال میکند.
 • واردات و ترخیص بار: در این مرحله شرکت سپهر بار سهند بار شما را در گمرک امارات متحده عربی ترخیص کرده و آن را به مقصد میرساند.

مدارک لازم برای فریت بار به امارات:

 • مجوز صادرات: برای صدور برخی کالا ها که از اندازه استندارد عبور کنند، نیازمند مجوز خواهید بود.
 • مجوز ورود: گواهی است که از مرجع مربوطه در امارات متحده عربی که نشان می دهد کالا قابلیت ورود به کشور را دارد.
 • بیمه بار: یکی از موارد مهم بیمه بار است که برای حفاظت در برابر هرگونه آسیب و خسارتی الزامی است.
 • مدارک گمرکی: ممکن است برای واردات کالا به امارات متحده عربی مدارک گمرکی لازم باشد.

لازم به ذکر است که ممکن است مدارک مورد نیاز بسته به نوع کالا متفاوت باشد. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه فریت بار به امارات:

هزینه فریت بار به امارات متحده عربی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به برخی از مهمترین عوامل آن ها می پردازیم.

 • وزن و حجم بار: یکی از مهمترین عواملی که بر قیمت بار تاثیر می گذارد، وزن و حجم بار است. مسلما هرچه وزن و حجم بار بیشتر باشد، هزینه ارسال آن نیز بیشتر می شود.
 • نوع بار: برای برخی از بارهایی که نیاز به محافظت بیشتری دارند، مانند محصولات شیمیایی، نیاز به هزینه بیشتری است.
 • شرکت حمل و نقل: شرکت های فریت بار به امارات متحده عربی بسته به نوع خدماتی که ارائه می دهند، هزینه مختلفی از مشتریان دریافت می کنند.

شرکت حمل و نقل بین المللی سپهر بار سهند با ارائه بهترین پیشنهادهای قیمتی و بالاترین کیفیت ارسال در تلاش است تا در این زمینه پیشرو باشد.

مدت زمان تحویل:

مدت زمان تحویل بار نیز میتواند بر هزینه فریت بار به امارات متحده عربی تاثیر بگذارد. معمولا شرکت های حمل و نقل بین المللی ،برای بارهایی که نیاز به تحویل فوری دارند هزینه بیشتری میگیرند.

فرودگاه و بنادر فریت بار امارات

ترخیص و دریافت بار در گمرک فرودگاه های امارات:

بعد از ورود بار به فرودگاه های امارات، باید ابتدا از طریق گمرک عبور کند و پس از ترخیص مربوطه، به مقصد نهایی ارسال شود. برای ترخیص بار، باید اقدامات زیر انجام شود:

 • ثبت اطلاعات بار: ابتدا اطلاعات بار شامل وزن ،ابعاد ، نوع کالا ، مبلغ آن و غیره باید در سامانه گمرک ثبت شود.
 • پرداخت مالیات و عوارض: بسته به نوع کالا و مقدار آن ممکن است برای ورود به امارات ، مالیات و عوارضی در نظر گرفته شود.
 • بازرسی کالا در گمرک: ممکن است بعد از ثبت اطلاعات بار ،گمرک مقداری از بار را جهت بازرسی انتخاب کند. در این صورت باید منتظر باشید تا کالاها بازرسی شوند.
 • صدور مجوز ترخیص: پس از تکمیل مراحل قبلی ، در صورت احراز اصالت اطلاعات و پرداخت هزینه های مربوطه ،مجوز ترخیص برای بار صادر می شود.
 • دریافت بار: پس از اخذ مجوز ترخیص ،میتوان بار را از گمرک دریافت کرد و به مقصد نهایی ارسال کرد.

مدت زمان ترخیص کالاها بسته به مقدار بار و نوع بار متفاوت است و ممکن تا چند روز طول بکشد. برای کاهش زمان ترخیص میتوانید از شرکت های حمل و نقل بین المللی مانند شرکت سپهر بار سهند استفاده فرمایید.

کالاهای ممنوعه برای ارسال برای ارسال بار به امارات

امارات متحده عربی دارای قوانین سخت گیرانه ای در خصوص کالاهای ممنوعه و محدود شده در ورود به امارات است. که در زیر به برخی از کالاهای ممنوعه می پردازیم:

مواد مخدر، الکل، اسلحه و تجهیزات نظامی، مواد خطرناک(مانند مواد شیمیایی)، مواد مستعمل ،مواد قابل انفجار و غیره.

در نتیجه فریت بار امارات متحده عربی میتواند یک روش راحت و جذاب برای ارسال کالاها به امارات باشد. پس اگر قصد ارسال بار به امارات متحده دارید مسلما یکی از گزینه های پیش روی شما فریت بار است. شرکت حمل و نقل بین المللی سپهر بار سهند یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه است که این کار را به راحتی و با امنیت بالا برای شما انجام می دهد. چنانچه در این مورد سوالی داشتید، با متخصصین سپهربار در تماس باشید. همچنین این شرکت خدمات فریت بار به فرانسه، فریت بار به روسیه، فریت بار به آمریکا و… را نیز ارائه می دهد.

اشتراک گذاری:

نمونه کار

تلفن های تماس سپهر بار

سپهر بار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال بار به خارج از کشور و هزینه‌های آن، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *