logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

خدمات درب به درب به انگلیس

خدمات درب به درب به انگلیس

با توجه به گسترش تجارت بین المللی و افزایش نیاز افراد به حمل و نقل کالاها ،خدمات درب به درب بیش از پیش به اهمیت رسیده است. به گونه ای که تبدیل به یکی از بهترین روش ها برای ارسال کالا در سراسر جهان شده است. در این نوع از حمل و نقل تمامی کارها از جمله ارسال کالاها از مبدا به مقصد، بسته بندی کالاها و غیره توسط یک شرکت حمل و نقل انجام می شود. یکی از شرکت های موفق در زمینه خدمات حمل و نقل درب به درب، به انگلیس شرکت سپهر بار سهند می باشد که دارای دفاتر بین المللی زیادی در ایران و انگلستان می باشد. در ادامه به بررسی خدمات درب به درب به انگلستان می پردازیم.

مزایای خدمات درب به درب

 • صرفه جویی در زمان و هزینه: استفاده از خدمات درب به درب باعث صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه ها میشود؛ زیرا دیگر نیازی به استفاده از واسطه ها نیست و خود شرکت مستقیما این کار را برای شما انجام خواهد داد.
 • امنیت بیشتر: از آن جایی که کالاها توسط یک شرکت مجهز به تاسیسات مخصوص بسته بندی، ارسال میشوند پس احتمال آسیب دیدن کالاها در حین حمل و نقل کاهش می یابد.
 • ردیابی دقیق: از آن جایی که برخی از شرکت های حمل و نقل امکان ردیابی دقیق کالاها را به مشتریان خود می دهند پس مشتریان در هر لحظه می توانند مکان دقیق کالاهای ارسالی خود را پیدا کنند و متوجه شوند که آیا کالاها به مقصد رسیده است یا خیر.
 • تضمین اطمینان: استفاده از خدمات درب به درب برای مشتریان به معنای تضمین اطمینان درمورد  حمل و نقل کالایشان می باشد. با استفاده از این روش مشتریان می توانند اطمینان کافی از کیفیت و سرعت حمل و نقل حاصل فرمایند.
 • سهولت امور گمرکی: شرکت‌های حمل و نقل در خدمات درب به درب، امور گمرکی کالاها را برای مشتریان خود انجام می‌دهند. این امر به مشتریان کمک می‌کند تا بدون هیچ‌گونه نگرانی و انجام فرآیندهای پیچیده، کالای خود را دریافت کنند.

با توجه به مزایای خدمات  تحویل بار درب به درب، این روش می تواند روشی مناسب، سریع و مطمئن برای ارسال بار باشد؛ چرا  که هم بی درد سر بوده و هم باعث صرفه جویی در زمان و هزینه میشود. شرکت سپهر بار سهند به عنوان یکی از پیشروان در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی، با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های حمل و نقل، امکان ارسال کالا با سرعت و کیفیت بالا را برای مشتریان خود فراهم میسازد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های شرکت حمل و نقل سپهر بار سهند

 • سرعت بالا: خدمات اکسپرس ایران – انگلیس شرکت سپهر بار سهند، با ارائه خدمات ارسال کالا با سرعت بالا، به مشتریان این امکان را می‌دهد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، کالاهای خود را در مقصد تحویل بگیرند. با توجه به سرعت بالای خدمات اکسپرس، این روش برای ارسال کالاهای ضروری و حساس به زمان، بسیار مناسب است. برای اطلاع یافتن از زمان دقیق ارسال و تحویل کالا ها میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید.
 • پوشش شبکه حمل و نقل: شرکت سپهر بار سهند با داشتن شعب در ایران و انگلستان، پوشش شبکه حمل و نقلی بسیار گسترده در این دو کشور دارد. این شرکت با ارائه خدمات حمل و نقل هوایی، زمینی و دریایی، به مشتریان خود این امکان را می‌دهد تا با توجه به نیاز خود، بهترین روش حمل و نقل برای کالای خود را انتخاب کنند.
 • قابلیت ردیابی: با استفاده از سیستم ردیابی پیشرفته شرکت سپهر بار سهند مشتریان میتوانند می‌توانند در هر لحظه به موقعیت کالای خود در مسیر حمل و نقل دسترسی داشته باشند. این امکان به مشتریان این اطمینان را می‌دهد که کالایشان در مسیر صحیح قرار دارد و به موقع به مقصد خواهد رسید.
 • امنیت بالا: شرکت سپهر بار سهند با ارائه خدمات حمل و نقل با کیفیت و قابل اعتماد، مشتریان خود را مطلع می سازد که کالایشان با امنیت بالا در حال ارسال است. این شرکت با ارائه بیمه حمل و نقل برای کالاهای مشتریان، این اطمینان را به آنها می‌دهد که در صورت بروز هرگونه مشکل در حمل و نقل، خسارت‌های مالی آنها تامین خواهد شد.
 • هزینه مناسب: با توجه به سرعت و کیفیت بالای خدمات اکسپرس ایران انگلیس شرکت سپهر بار سهند، هزینه‌های ارسال کالا به نسبت سایر روش‌های حمل و نقل، مناسب است. همچنین با ارائه بسته‌های قیمتی مختلف، به مشتریان این امکان را می‌دهد که با توجه به نیاز خود، بسته‌ای با هزینه مناسب برای ارسال کالای خود انتخاب کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد قیمت خدمات درب به درب ایران انگلیس شرکت سپهر بار سهند لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
 • خدمات جانبی: شرکت سپهر بار سهند با ارائه خدمات جانبی مانند بسته‌بندی، بیمه حمل و نقل و انبارداری، به مشتریان خود راحتی بیشتری در ارسال کالاهای خود می‌دهد. با این خدمات، مشتریان می‌توانند از آسایش بیشتری در حمل و نقل کالاهای خود لذت ببرند.

بنابراین با توجه به خدمات و مزایای شرکت سپهر بار سهند، روش ارسال درب به درب کالا به انگلستان می تواند یک روش فوق العاده باشد، چرا که تمام نیازهای مشتریان از جمله امنیت کالاها، ارسال سریع و مقرون به صرفه برآورده می شود. همچنین مشتریان میتوانند از خدمات جانبی همچون بسته بندی، بیمه حمل و نقل و انبارداری استفاده نمایند. در نهایت با توجه به مزایای شرکت سپهر بار سهند، مشتریان میتوانند با اطمینان کامل کالاهای خود را به ما بسپارند تا ما آن ها را در سریع ترین زمان ممکن به مقصد برسانیم.

اشتراک گذاری:

نمونه کار

تلفن های تماس سپهر بار

سپهر بار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال بار به خارج از کشور و هزینه‌های آن، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *