logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

ارسال حیوانات خانگی با ترکیش ایرلاین

مسافرانی که قصد دارند با حیوانات خانگی‌ خود سفر کنند، یکی از اصلی‌ترین نگرانی‌هایشان این است که چگونه می‌توانند حیوان خانگی خود را به همراه خود به سفر ببرند. امروزه بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی شرایط و قوانینی را برای ارسال حیوانات تدوین کرده‌اند و با رعایت این مقررات، مسافران به راحتی می ‌توانند حیوانات خانگی خود را همراه با خود حمل کنند. ترکیش ایرلاین به عنوان یکی از پیشتازان در زمینه حمل حیوانات خانگی، با فراهم کردن شرایط مناسب به مسافران این امکان را می ‌دهد که حیوانات خانگی‌شان را با خود به سفر ببرند. تا انتهای این مقاله با شرکت سپهربار سهند همراه باشید.

در سال 1933 با بنیان ‌گذاری ترکیش ایرلاین به عنوان اولین شرکت هواپیمایی ملی ترکیه تحت نظارت وزارت دفاع، فصل جدیدی از تاریخ هواپیمایی در این کشور آغاز شد. آن زمان با تنها 5 هواپیما و کمتر از 30 کارمند، این شرکت به کار خود پرداخت.  هواپیمایی ملی ترکیه در سال 1947 با انجام اولین پرواز خارجی از استانبول به آتن، وارد یک دوران جدید از رشد و توسعه شد. تا سال 1951، ترکیش ایرلاینز ناوگان خود را به 33 هواپیما ارتقا داد و نقطه‌ای مهم در تاریخ هواپیمایی ترکیه را نشان داد و در سال 1956، ترکیش ایرلاینز مجدداً سازماندهی شد و زیر نام “Türk Hava Yolları A.O” یا همان ترکیش ایرلاینز، با رعایت قوانین خاص و به شکلی مستقل، فعالیت خود را ادامه داد.

مقررات داخل کابین هواپیمایی ترکیش

  • حیوانات مجاز: سگ‌ها و گربه‌ها و پرنده‌های سبک
  • مشخصات باکس: حداقل سایز باکس (طول ۴۰× عرض۳۰× ارتفاع۲۳)
  • محدودیت سنی: پت های زیر ۱۰ هفته پذیرش نمی شوند.
  • در حالت همراه مسافر وزن کلی حاصل از مجموع پت و باکس نباید از 8 کیلوگرم فراتر رود. برای داخل کابین حتماً باید از باکس های پارچه‌ای و انعطاف پذیر (اصطلاحاً سافت باکس Soft Box) استفاده کرد.

مقررات قسمت بار ترکیش ایرلاین

  • محدودیت در تعداد: هر مسافر مجاز به حمل حداکثر ۳ حیوان خانگی با خود می ‌باشد.
  • محدودیت نژادی: پذیرش نژادهایAmerican Pitbull ,Pitbull ,Rottweiler ,Doberman Breeds ,Dugo Argentino ,Mastiff ممنوع می ‌باشد.
  • استفاده از باکس مشترک: اصولا استفاده از باکس مشترک ممنوع می باشد و فقط در بعضی موارد خاص و ان هم با موافقت ایر لاین ، حداکثر ۳ حیوانی که سن آنها ۱۰ الی ۲۴ هفته باشد و از یک مادر زاییده شده باشند، می توانند در یک باکس باشند. برای حیوانات بالغ در صورتی که هر کدام ماکسیمم ۱۴ کیلوگرم وزن داشته باشند، از یک گونه باشند و سایز مشابه داشته باشند و به هم عادت داشته باشند، امکان قرارگیری در یک باکس برای ۲ سگ یا گربه وجود دارد. در صورتی که هر کدام بیش از ۱۴ کیلو وزن داشته باشد باید در باکس جداگانه قرار گیرند.
  • پذیرش حیوانات با نژادهای پوزه کوتاه نیز در قسمت بار ممنوع است. نژادهایی مانند Shih Tzu، French Bulldog، English Bulldog، Chow Chow، Pekingese، Pug و غیره؛ همچنین برخی از گونه‌های گربه نیز مانند Persian Cat و Himalayan از این محدودیت بهره ‌مند می ‌شوند.
  • آن حیوانات خانگی که از نظر سلامت و ظاهر ضعیف هستند برای حمل و نقل پذیرفته نمی شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال پت، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

07132335401     |     09171054480

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *