logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

قوانین ارسال پت به نروژ

ارسال پت به نروژ
ارسال پت

میکروچیپ

برای ارسال حیوانات به نروژ شرط اساسی حاکم بر این فرآیند داشتن میکروچیپ است. به عبارت دیگر این میکروچیپ تشخیصی ضروری است که بدون آن، هیچ یک از مدارک مورد نیاز اعتبار نخواهند داشت. این میکروچیپ نه تنها باید در حیوان نصب شده باشد، بلکه باید با استانداردهای مشخص شده توسط نروژ هماهنگ باشد.

ارسال پت

واکسیناسیون کامل

طبق قوانین واردات حیوانات خانگی به نروژ، الزامات واکسیناسیون برای سگ‌ها و گربه‌ها به شدت مورد توجه قرار گرفته است. برای ورود به این کشور، حیوانات باید دارای واکسیناسیون کامل و به‌ روز باشند؛ یعنی از زمان آخرین واکسن‌های ویروسی حداکثر یک سال نگذشته باشد. این تدابیر به منظور حفظ سلامت و بهداشت عمومی حیوانات و جلوگیری از انتقال بیماری‌ها به دیگر حیوانات و انسان‌ها در مسیر ورود به نروژ اعمال شده ‌اند.

ارسال پت

مجوزها، فرم ها و جداول مورد نیاز

مانند بسیاری از دیگر کشورهای جهان برای حمل سگ یا گربه به نروژ، لازم است مجوزات خاص ویژه این کشور را تهیه کنید. در این فرآیند جزئیات کامل و دقیق در تکمیل فرم‌ها بر اساس استانداردهای کشور نروژ اهمیت بالایی دارد.

ارسال پت

آزمایش تیتر هاری (سرولوژی)

هاری جز بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان به حساب می ‌آید و به سیستم عصبی فرد حمله می‌ کند. با نگاهی به برنامه‌های کنترل هاری در اروپا، علاوه بر واکسیناسیون منظم هاری، آزمایش تیتر هاری نیز وارد قوانین حمل حیوانات خانگی به نروژ شده است؛ همچنین مورد تایید بودن آزمایشگاهی که نمونه به آن ارسال می شود از اهمیت خاصی برخوردار است. تکنیک اجرای آزمایش، صحت موارد مشخص شده در برگه ریپورت آزمایش تیتر هاری و گذشت حداقل ۳ ماه از انجام این آزمایش برای کسب سایر مجوزات، از جمله اقدامات مهم در این زمینه محسوب می ‌شوند.

ارسال پت
  • ارسال از طریق همراه مسافر و کارگو
  • میکروچیپ
  • واکسیناسیون کامل
  • آزمایش تیترهاری
  • درمان ضد انگلی
  • مجوزها، فرم‌ها و جداول درخواستی نروژ

حال در ادامه مطلب هر کدام از موارد را بررسی می کنیم.

کشور نروژ به عنوان یکی از مقاصد پذیرای حیوانات خانگی محسوب می ‌شود. نروژ به شما این امکان را می‌ دهد که حیوانات خانگی خود را هم به صورت همراه مسافر و هم به صورت کارگو به این کشور ارسال کنید.

ارسال پت

یکی از جنبه‌های اساسی برای ورود حیوانات خانگی به نروژ بدون نیاز به قرنطینه، ارائه مستندات و مدارک درمان ضد انگلی طبق استانداردهای اروپا است. این مستندات شامل اطلاعات حیاتی نظیر: تاریخ درمان، روش‌های درمان و نوع داروهای مصرفی می ‌شوند که باید مطابق با استانداردهای مشخص شده توسط اروپا باشند.

ارسال پت

حیوانات ممنوع برای ارسال به نروژ

بر اساس قوانین بین المللی حیوانات ، بعضی از حیوانات خانگی برای پرواز پذیرش نمی شوند :

  • pitbull

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال پت، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

07132335401     |     09171054480

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *