logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

قوانین ارسال پت به ایتالیا

ارسال پت به ایتالیا
ارسال پت

میکروچیپ

مانند قوانین ارسال حیوانات خانگی به کانادا، اولین شرط ارسال حیوانات خانگی به ایتالیا داشتن میکروچیپ می باشد. میکروچیپ یک تکنولوژی بسیار حیاتی است که به مالکان حیوانات خانگی امکان می‌ دهد تا در مواقع ضروری مانند گم‌شدن حیوانات، آن را به سرعت شناسایی و پیدا کنند. در واقع بدون داشتن میکروچیپ، هیچ یک از مدارک مورد نیاز برای ارسال حیوان خانگی به ایتالیا اعتبار نخواهد داشت. درضمن میکروچیپ کاشته شده در حیوان، باید با استانداردهای مشخص شده توسط ایتالیا مطابقت داشته باشد.

ارسال پت

واکسیناسیون کامل

برای ورود حیوانات خانگی به ایتالیا، امور واکسیناسیون سگ یا گربه شما بسیار حائز اهمیت است و باید به دقت رعایت شود. طبق قوانین و مقررات این کشور، سگ‌ ها و گربه‌ ها باید دارای واکسیناسیون کامل و به ‌روز باشند. این بدان معناست که تمام واکسن‌ های ضروری جهت حفاظت از سلامت حیوانات به آنها تزریق شده باشد و همچنین واکسن ‌ها باید در تاریخ‌ های معتبر آپدیت شوند. باید توجه داشته باشید، نباید بیش از یکسال از آخرین واکسن‌ های ویروسی گذشته باشد تا حیوانات خانگی مشمول قوانین و مقررات ایتالیا باشند. این اقدامات جهت حفاظت از سلامت عمومی و جلوگیری از انتقال بیماری ‌های واگیر به ایتالیا تدوین شده ‌اند و رعایت آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.

ارسال پت

مجوزها، فرم ها و جداول مورد نیاز

واکسیناسیون کامل

ارسال از طریق همراه مسافر و کارگو

آزمایش تیترهاری

درمان ضد انگلی

مجوزها، فرم‌ها و جداول درخواستی ایتالیا

مانند دیگر کشورهای جهان، برای ارسال حیوانات خانگی به ایتالیا باید تمام مجوزات مربوط به این کشور را تهیه کنید. این فرآیند نیاز به رعایت دقیق جزئیات و تکمیل فرم ‌ها بر اساس استانداردهای ایتالیا دارد. بنابراین، بهترین راه برای انجام این فرآیند، تمام مسائل مربوط به اخذ مجوزات به یک شرکت معتبر و تخصصی واگذار کنیم. شرکت سپهربار سهند به شما کمک می‌ کند تا با اطمینان و بدون هیچ گونه مشکلی، حیوانات خانگی خود را به ایتالیا ارسال کنید.

ارسال پت

آزمایش تیتر هاری (سرولوژی)

بیماری هاری، به عنوان یک بیماری مشترک بین انسان و حیوانات شناخته می‌ شود. این ویروس به سیستم عصبی حمله کرده و عوارض جدی را ایجاد می ‌کند. در چارچوب برنامه‌ های کنترل هاری در اروپا، علاوه بر واکسیناسیون منظم حیوانات در معرض خطر، اخذ گواهی تیتر هاری نیز به عنوان یکی از مراحل مهم در قوانین مربوط به انتقال حیوانات خانگی به ایتالیا مدنظر قرار می ‌گیرد.

 

در این مراحل، نکات مهمی وجود دارند که باید رعایت شوند. از جمله مهم ترین این نکات، مورد تایید بودن آزمایشگاهی که نمونه به آن ارسال می ‌شود، تکنیک انجام آزمایش، صحت و دقت مشخصات ذکر شده در گزارش آزمایش تیتر هاری و گذشت ۳ ماه از این آزمایش برای اخذ سایر مجوزات می ‌باشد. این مراحل و اقدامات مهم جهت حفاظت از سلامت عمومی و جلوگیری از انتقال بیماری ‌ها از طریق حیوانات خانگی به کشورها به کار گرفته می ‌شوند

ارسال پت

ایتالیا از جمله کشورهایی است که امکان ارسال حیوانات خانگی هم بصورت همراه مسافر و هم بصورت کارگو وجود دارد.

یکی از نکات مهم برای ورود حیوانات خانگی به ایتالیا بدون نیاز به قرنطینه، تهیه مستندات درمان ضد انگلی طبق استانداردهای اروپا است. این مستندات شامل: تاریخ درمان، روش درمان و نوع داروی مورد استفاده، می ‌شوند و پس از ورود حیوانات خانگی به این کشور به دقت تحت نظر قوانین ایتالیا بررسی می شوند.

ارسال پت

در صورتی که فردی مدارک مورد نیاز برای ورود حیوان خانگی خود به ایتالیا را به طور ناقص یا نامتناسب با استانداردها تهیه کند، به عنوان مثال عدم داشتن آزمایش سرولوژی تیتر هاری از آزمایشگاه مورد تایید، یا بدون همراه داشتن مدارک درمان ضد انگلی استاندارد وارد ایتالیا شده باشد، ابتدا اقدام به بازگشت حیوان به کشور مبدا می ‌شود. در صورتی که امکان قرنطینه فرودگاهی در ایتالیا وجود داشته باشد، معمولاً حیوان به مدت ۳ ماه در قرنطینه فرودگاهی نگه داشته می شود؛ اما متاسفانه، اگر صاحب حیوان از انجام این کار امتناع کند و هزینه ‌های مرتبط با آن را پرداخت نکند، ممکن است به اجرای یوتانازی برای حیوان اقدام شود.

ارسال پت

حیوانات ممنوع برای ارسال به ایتالیا

بر اساس قوانین بین المللی حیوانات ، بعضی از حیوانات خانگی برای پرواز پذیرش نمی شوند :

  • pitbull

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال پت، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

07132335401     |     09171054480

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *