logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

قوانین ارسال پت به انگلیس

ارسال پت به انگلیس
ارسال پت

میکروچیپ

میکروچیپ یک دستگاه کوچک است که در زیر پوست حیوان خانگی کاشته می‌شود. این دستگاه دارای یک شماره منحصر به فرد است که می‌ توان از آن برای شناسایی حیوان خانگی استفاده کرد. برای ارسال پت به انگلیس، حیوان خانگی باید دارای میکروچیپ باشد. میکروچیپ باید توسط یک دامپزشک واجد شرایط کاشته شود و شماره میکروچیپ باید در گواهی سلامت بین‌المللی حیوان خانگی ذکر شود. میکروچیپ برای امنیت حیوان خانگی بسیار مهم است. زیرا در صورت گم شدن حیوان خانگی، میکروچیپ می‌تواند به یافتن صاحب آن کمک کند.

بهترین زمان کاشتن میکروچیپ برای سگ و گربه، بین ۵ تا ۸ هفتگی است. در این سن، حیوان خانگی هنوز کوچک است و پوست آن انعطاف‌پذیر است. بنابراین، کاشت میکروچیپ در این سن برای حیوان خانگی درد کمتری دارد و احتمال جابه‌جایی میکروچیپ نیز کمتر است. البته، کاشت میکروچیپ در هر سنی امکان‌پذیر است. اما اگر قصد دارید حیوان خانگی خود را به خارج از کشور ارسال کنید، کشورها داشتن میکروچیپ را برای ورود حیوانات خانگی به کشورشان اجباری کرده‌اند.

 

کاشت میکروچیپ نیازی به بیهوشی پت ندارد.

ارسال پت

واکسیناسیون کامل

واکسیناسیون کامل برای تمام حیوانات خانگی که قصد سفر به انگلیس را دارند اجباری است. در ادامه برخی از واکسنهایی که قبل از ارسال پت به انگلیس نیاز است را به شما معرفی می کنیم.

مهمترین واکسن برای ارسال پت به انگلیس واکسن هاری است. واکسن هاری برای محافظت از حیوانات خانگی در برابر بیماری هاری ضروری است. 

همچنین حیوان خانگی شما باید واکسن کک و کنه را نیز تزریق کند. این واکسن‌ از حیوانات خانگی در برابر کک و کنه محافظت می کند.

ارسال پت

مجوزها، فرم ها و جداول مورد نیاز

برای ارسال حیوان خانگی خود به انگلیس باید تمامی مدارک لازم و خواسته شده از سوی دولت را تکمیل کنید. در ادامه به مهمترین مدارک مورد نیاز برای ارسال پت به انگلیس می پردازیم.

  • گواهی سلامت بین‌المللی
  • دفترچه بهداشتی حیوان خانگی
  • کارت میکروچیپ
  • گواهی واکسیناسیون هاری

پس از تکمیل مدارک برای ارسال پت به انگلیس، باید مدارک خود را به شرکت حمل و نقل بین المللی چون سپهربار سهند تحویل دهید. شرکت حمل و نقل مسئول ارائه مدارک شما به اداره دامپزشکی انگلیس است.

 پس از ارسال حیوان خانگی شما به انگلیس، اداره دامپزشکی انگلیس مدارک شما را بررسی می‌کند. اگر مدارک صحیح باشد، اداره دامپزشکی انگلیس اجازه ورود حیوان خانگی به انگلیس را صادر می‌ کند.

 

ارسال پت به انگلیس فرایندی پیچیده و زمان‌ بر است. پس بهار است برای جلوگیری از بروز مشکلات و چالش‌های احتمالی،  قبل از ارسال پت خود به انگلیس، با شرکت معتبر حمل و نقل حیوانات خانگی سپهربار سهند مشورت کنید.

ارسال پت

آزمایش تیتر هاری (سرولوژی)

آزمایش تیتر هاری برای اندازه‌ گیری میزان آنتی‌بادی هاری در خون حیوان خانگی انجام می‌شود. برای ارسال پت به انگلیس، حیوان خانگی شما باید بعد از گذشت مدت زمان معین پس از تزریق واکسن هاری، آزمایش تیتر هاری را با موفقیت پشت سر بگذارد. نتایج آزمایش تیتر هاری باید حداقل 0.5 IU/mL باشد. اگر نتایج آزمایش تیتر هاری حیوان خانگی شما کمتر از 0.5 IU/mL باشد، باید مجدداً آزمایش تیتر هاری را انجام دهید.

ارسال پت

برای بردن حیوان خانگی به انگلیس،
علاوه بر دریافت تاییدیه سلامت حیوانات توسط دامپزشک، باید حیوان خود را در
جعبه حمل مخصوصی قرار دهید که ابعاد آن مطابق با استانداردهای اداره
دامپزشکی انگلیس باشد. همچنین در صورتی که حیوان خانگی شما شرایط لازم را
نداشته باشد، ممکن است مجبور شوید تا زمانی که شرایط را برآورده کند، منتظر
بمانید. و اگر که قوانین ارسال پت به انگلیس را رعایت نکنید، حیوان خانگی
شما ممکن است اجازه ورود به انگلیس را پیدا نکند، قرنطینه شود یا حتی به
کشور مبدا بازگردانده شود.

ارسال پت

 برای جلوگیری از بروز مشکلات و
چالش‌های احتمالی، بهتر است قبل از ارسال پت خود به انگلیس، با یک شرکت حمل
و نقل بین المللی مشورت کنید و از قوانین و مقررات ارسال پت به انگلیس
آگاه شوید.

ارسال پت

حیوانات ممنوع برای ارسال به انگلیس

بر اساس قوانین بین المللی حیوانات ، بعضی از حیوانات خانگی برای پرواز پذیرش نمی شوند :

  • pitbull

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال پت، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

07132335401     |     09171054480

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *