logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

ارسال پت به امارات

ارسال پت به امارات

ارسال پت به امارات
ارسال پت به امارات

ارسال حیوانات خانگی به امارات (دبی)

کشور امارات و شهر دبی، یکی از مقاصد پرطرفدار مهاجرت و سفر برای ایرانیان محسوب می ‌شود. اما بسیاری از هموطنانی که به فکر ارسال حیوانات خانگی خود به امارات و دبی هستند، با مشکلات و مسائل مربوط به این فرآیند آشنا نیستند. در این مقاله، ما به تفصیل قوانین و مقررات مرتبط با واردات حیوانات خانگی به امارات به ویژه شهر دبی، را مورد قرار می دهیم با شرکت بین المللی سپهربار سهند همراه باشید.

قوانین ارسال پت (سگ و گربه) به دبی:

در ابتدا بصورت فهرست ‌وار به قوانین ارسال حیوانات خانگی به امارات (دبی) می ‌پردازیم:

 • انتقال تنها از طریق سرویس گارگو پت امکان ‌پذیر است (بدون همراهی مسافر)
 • واکسیناسیون کامل
 • میکروچیپ
 • آزمایش تیتر هاری
 • مجوزها، فرم‌ها و جداول درخواستی امارات
 • اخذ مجوز ورود پت از کشور امارات
 • هر نفر حداکثر 2 حیوان خانگی

حال در ادامه مطلب هر کدام از موارد را بررسی می کنیم.

 1. انتقال تنها از طریق سرویس گارگو پت امکان ‌پذیر است (انتقال بدون همراهی مسافر)

با توجه به مقررات امارات، اجازه حمل حیوانات خانگی به عنوان همراه داخل کابین یا در قسمت بار در پروازهای ورودی به دبی داده نمی ‌شود. تنها راه برای انتقال حیوانات خانگی به امارات از طریق خدمات کارگو می باشد. برای انتقال حیوانات خانگی به امارات، ابتدا باید یک پرواز با کمپانی هوایی معتبر رزرو کنید. پس از ورود حیوان خانگی به مقصد، مراحل ترخیص از کشور مقصد را پیگیری و انجام دهید. به عبارت دیگر، برای بردن سگ یا گربه به دبی یا هر شهر دیگر در امارات، باید از روش کارگو پت استفاده کنید.

 1. واکسیناسیون کامل

طبق قوانین امارات، برای حمل حیوانات خانگی به امارات، واکسیناسیون کامل و به ‌روز حیوانات از اهمیت بسیاری برخوردار است. این واکسیناسیون‌ ها باید به گونه ‌ای باشند که از نظر بهداشتی و ایمنی حیوانات تایید شده باشند. همچنین، حیوانات نباید بیش از یک سال از زمان آخرین واکسن‌ های ویروسی‌ گذشته باشد تا از تمامی ویروس ‌های احتمالی محافظت شوند.

 1. میکروچیپ

ورود حیوانات خانگی به دبی دارای مقررات دقیقی است و یکی از این مقررات، داشتن میکروچیپ است. در واقع بدون داشتن میکروچیپ، هیچ کدام از مدارک دیگر اعتبار نخواهند داشت. میکروچیپ باید با استانداردهای امارات همخوانی داشته باشد تا ورود حیوان به این کشور ممکن شود. این مقررات جهت اطمینان از ایمنی و بهداشت حیوانات و همچنین اجرایی بودن ترخیص به بهترین شکل تدوین شده ‌اند.

 1. آزمایش تیتر هاری

هاری یکی از بیماری‌ های مشترک بین انسان و حیوانات است که به سیستم عصبی افراد و حیوانات حمله می ‌کند. این بیماری به عنوان یکی از موارد مهم در ورود حیوانات خانگی به امارات (دبی) در نظر گرفته می‌ شود. برای اطمینان از بهبودی حیوانات و جلوگیری از انتقال بیماری به انسان‌ها، مقررات دقیقی برای واکسیناسیون منظم هاری و آزمایش تیتر هاری در ورود حیوانات به امارات وجود دارد. یکی از نکات مهم در این زمینه، انتخاب یک آزمایشگاه معتبر برای انجام آزمایش تیتر هاری است. ضمناً تکنیک صحیح انجام این آزمایش و صحت موارد مشخص شده در گزارش آزمایش تیتر هاری بسیار اهمیت دارد.

پس از انجام موفق آزمایش تیتر هاری و دریافت نتایج مطلوب، این آزمایش تا یک سال برای ورود حیوانات خانگی به دبی اعتبار خواهد داشت. این اقدامات همگی به منظور حفاظت از سلامت انسان‌ ها و حیوانات و اجرایی ترین رویه ‌ها در زمینه ورود حیوانات به امارات صورت می‌ گیرد.

 1. مجوزها، فرم‌ها و جداول مورد نیاز برای ارسال حیوانات خانگی به امارات (دبی)

همانند سایر کشورهای جهان برای ورود حیوانات خانگی به امارات (دبی)، لازم است مجوزهای ویژه و مشخصی از مقامات مربوطه در این کشور تهیه شود. این مجوزها نقش بسیار حیاتی در فرآیند ورود حیوانات ایفا می کنند و باید طبق استانداردهای کشور امارات تکمیل و ارائه شوند. این فرم‌ ها جزئیات مهمی از مراحل و شرایط ورود حیوانات را شامل می ‌شوند و باید بدون هیچ گونه اشتباهی تکمیل شوند. این اقدامات و تدابیر از جمله مهم ترین گام ‌هایی هستند که برای ورود حیوانات خانگی به امارات باید انجام داد تا امنیت و بهداشت عمومی حفظ شود.

 1. اخذ مجوز ورود پت از کشور امارات

قبل از ورود حیوانات خانگی به دبی، باید اطلاعات مرتبط به آن‌ها را در سامانه دولتی مخصوص این موضوع درج و مدارک مربوط را ارائه نمایید. تهیه مجوز ورود حیوانات به امارات یک اقدام ضرور و اساسی است، زیرا بدون این مجوز، ورود حیوانات به دبی و سایر مناطق اماراتی ممکن نمی ‌باشد. این مجوز از مراحل اصلی برای تضمین سلامت حیوانات و همچنین انطباق با قوانین و مقررات کشور امارات به شمار می ‌آید. به عبارت دیگر، این اقدامات از تمامی جوانب انتقال حیوانات به دبی به مراحل پس از ورود آنها اهمیت می‌ بخشد و باید با دقت و از طریق مسیرهای قانونی انجام شوند.

 1. هر نفر حداکثر 2 حیوان خانگی

توجه داشته باشید که هر فرد برای هر پاسپورتی تنها مجاز به حمل حداکثر دو قلاده حیوان خانگی به کشور امارات می‌ باشد.

اگر قوانین ارسال حیوانات خانگی به امارات (دبی) را رعایت نکنیم چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر فردی مدارک کامل برای سگ یا گربه خود تهیه نکند، از ورود پت به دبی جلوگیری به عمل می ‌آید. در این صورت، ابتدا اقدام به بازگشت حیوان به کشور مبدا می گردد یا در صورت امکان، حیوان به قرنطینه فرودگاهی منتقل می ‌شود تا به تصحیح مدارک و اقدامات مناسب پرداخته شود. لطفاً توجه داشته باشید که همه هزینه‌ های بازگشت حیوان یا اجرای واکسیناسیون، آزمایش و قرنطینه فرودگاهی بر عهده صاحب حیوان است. اگر صاحب حیوان قادر به تامین هزینه ‌های مرتبط نباشد، متاسفانه اقدام به یوتانازی حیوان انجام می ‌شود.

نژاد های ممنوعه برای ارسال حیوانات به امارات

نژادهای زیر برای ورود به امارات ممنوع هستند و از ورود آنها جلوگیری می ‌شود:

 • Staffordshire Bull Terrier
 • American Pit Bull Terrier
 • American Staffordshire Terrier
 • American Bully
 • Brazilian Mastiff (Fila Brasileiro)
 • Argentinian Mastiff (Dogo Argentino)
 • Tibetan Mastiff
 • French Mastiff (Dogue de Bordeaux)
 • Boerboel
 • Bullmastiff
 • Cane Corso (Italian Mastiff)
 • Bully Kutta (Alangu Mastiff, Indian Mastiff)
 • Perro De Presa Canario (Canary Mastiff)
 • Japaneese tosa

هزینه ‌های ارسال حیوانات خانگی به امارات (دبی)

هزینه ارسال سگ و گربه به امارات (دبی) به وسیله کارگو ممکن است متفاوت باشد و برای کسانی که می ‌خواهند این مسئله را انجام دهند، مهم است که اطلاعات دقیقی در مورد هزینه‌ ها و شرایط مهاجرت با حیوانات خانگی داشته باشند. بهتر است با کارشناسان شرکت سپهربار سهند که آماده پاسخگویی به سوالات شما به صورت آنلاین هستند، در تماس باشید تا اطلاعات کاملی در این زمینه دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر جهت بردن حیوانات خانگی به امارات (دبی) از طریق یکی از درگاه های تماس با ما در ارتباط باشید.

سخن پایانی

اگر قصد مهاجرت به کشور امارات را دارید و می ‌خواهید حیوانات خانگی خود را به این مقصد ببرید، باید با شرایط و مقرراتی که برای این مسئله وجود دارد آشنا شوید. در این مقاله، سعی داریم شما را با اطلاعات اصلی و اصولی ارسال حیوانات خانگی به امارات آشنا کنیم تا به راحتی و با دقت بتوانید حیوانات خود را به این کشور ارسال کنید. شرکت بین ‌المللی سپهربار سهند با تجربه‌ ای گسترده در اخذ مدارک و انجام اقدامات مربوط به ارسال حیوانات خانگی به امارات، خدمات خود را به هموطنان عزیز ارائه می ‌دهد. ما در کنار شما هستیم تا در تمام مراحل انتقال حیوان خانگی شما به امارات (دبی)، از جمله تهیه مدارک، رعایت مقررات و دستورالعمل‌های وارداتی و حمل با بهترین شرایط استاندارد کمک کنیم.

اشتراک گذاری:

مقصدهای دیگر

نمونه کار

تلفن های تماس سپهر بار

سپهر بار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال بار به خارج از کشور و هزینه‌های آن، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *