logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

قوانین ارسال پت به اسپانیا

ارسال پت به اسپانیا
ارسال پت

میکروچیپ

اولین شرط برای ارسال حیوانات خانگی به اسپانیا، داشتن میکروچیپ است. حیوان شما باید دارای تراشه ISO (سازمان استانداردهای بین ‌المللی) باشد. هچنین میکروچیپ کاشت شده باید با استاندارد اسپانیا همخوانی داشته باشد. بدون این میکروچیپ معتبر هیچ یک از مدارک اعتبار نخواهند داشت.

ارسال پت

واکسیناسیون کامل

طبق مقررات اسپانیا برای ورود حیوانات خانگی به این کشور، سگ‌ و گربه‌ باید دارای واکسیناسیون کامل و به ‌روز باشند. همچنین نباید بیشتر از یک سال از آخرین واکسیناسیون های ویروسی برای حیوانات خانگی گذشته باشد. در صورتی که واکسیناسیون حیوان خانگی شما قبل از کاشت میکروچیپ انجام شده باشد و در آینده نیاز به واکسیناسیون مجدد داشته باشد، مدارک مرتبط با واکسیناسیون نیز دیگر اعتباری نخواهند داشت. همچنین سابقۀ واکسیناسیون باید در گذرنامۀ حیوان درج شود.

ارسال پت

مجوزها، فرم ها و جداول مورد نیاز

  • میکروچیپ
  • واکسیناسیون کامل
  • ارسال از طریق همراه مسافر و کارگو
  • آزمایش تیترهاری
  • درمان ضد انگلی
  • مجوزها، فرم‌ ها و جداول درخواستی اسپانیا

مانند دیگر کشورهای جهان برای ارسال حیوانات خانگی (سگ یا گربه) به اسپانیا، شما نیاز به تهیه مجوزات و مدارک ویژه‌ ای دارید. این مجوزات به منظور اطمینان از اینکه فرآیند ورود حیوانات خانگی به اسپانیا به طور مطابق با قوانین و مقررات این کشور انجام شود، الزامی است. یکی از جنبه‌های مهم در تهیه این مجوزات، تکمیل فرم ‌ها و اسناد مرتبط با ورود حیوانات خانگی به اسپانیا بر طبق استانداردهای این کشور می باشد. این اطلاعات و مدارک نقش مهمی در فرآیند تأیید و تصویب توسط مقامات مرزی و ادارات بهداشتی اسپانیا ایفا می ‌کنند.

ارسال پت

آزمایش تیتر هاری (سرولوژی)

هاری یکی از بیماری ‌های جدی و مشترک بین انسان و حیوانات است، که بر سیستم عصبی تأثیر می ‌گذارد. به همین دلیل در اروپا برنامه ‌های گسترده ‌ای برای مهار و کنترل این بیماری اجرا می ‌شود. از جمله اقداماتی که در این برنامه‌ها جای دارد، واکسیناسیون منظم حیوانات خانگی در برابر هاری می‌ باشد. علاوه بر واکسیناسیون آزمایش تیتر هاری نیز جزو الزامات و قوانینی است که باید در صورت ارسال حیوانات خانگی به اسپانیا اجرا گردد. این آزمایش برای اطمینان از وجود میزان کافی از آنتی‌ بادی‌ ها در سیستم ایمنی حیوان خانگی صورت می‌ گیرد و نشان می ‌دهد که حیوان خانگی مقاومت کافی در برابر بیماری هاری دارد.

در این فرآیند مواردی از اهمیت زیادی برخوردارند مانند: 1ـ آزمایش تیتر هاری باید در یک آزمایشگاه معتبر انجام شود. 2ـ تکنیک انجام آزمایش، 3ـ اطلاعات موجود در برگه ریپورت آزمایش تیتر هاری باید صحیح و کامل باشد، 4ـ باید حداقل ۳ ماه از انجام آزمایش گذشته باشد تا بتوان مجوز واردات حیوانات خانگی به اسپانیا را اخذ کرد

ارسال پت

کشور اسپانیا همواره یکی از محبوب ترین مقاصد برای ایرانیان به شمار می رود. این کشور جذابیت های فراوانی دارد که می توان به آب و هوای آن به ویژه در فصل تابستان، سواحل زیبای مدیترانه و مناطق مرکزی اسپانیا اشاره کرد. اگرچه این آب و هوا برای گردشگران ایده آل است، اما برای حیوانات شما (به ویژه سگ ها) بسیار گرم خواهد بود.

بهتر است برای سفر به اسپانیا با حیوان خانگی پاییز یا زمستان را انتخاب کنید. در این فصل ها آب و هوا ملایم ‌تر و برای سگ‌ ها ایده‌آل ‌تر است؛ اما اگر نمی ‌توانید در این فصول سفر کنید، توصیه می‌ شود به نواحی شمالی اسپانیا مانند: آستوریاس، گالیسیا یا منطقۀ باسک بروید. یک نکته مهم دیگر این است که بسیاری از رستوران‌ ها، هتل‌ ها و جاذبه‌ های مهم تاریخی اسپانیا اجازه ورود حیوانات را نمی ‌دهند. بنابراین اگر قصد سفر به اسپانیا با حیوان خانگی خود را دارید، باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید تا سفر شما و حیوان خانگی‌تان بدون مشکلی گذرانده شود.

ارسال پت

اسپانیا امکان ارسال حیوانات خانگی را به دو صورت، همراه مسافر و یا به عنوان کارگو حیوانات، فراهم می‌ کند. اگر به عنوان مسافر به اسپانیا سفر می‌ کنید و حیوان خانگی دارید، می ‌توانید او را به عنوان همراه مسافر در سفر خود به اسپانیا همراه کنید. در صورتی که اقدام به ارسال حیوان خانگی به اسپانیا به عنوان کارگو حیوانات کنید، می ‌توانید از خدمات و تسهیلاتی که برای حمل و نقل حیوانات خانگی وجود دارد بهره ‌برداری کنید. این روش مناسبی برای ارسال حیوانات خانگی به اسپانیا به شکل ایمن و بهینه است.

یکی از مسائل بسیار حیاتی برای ورود حیوانات خانگی به اسپانیا بدون نیاز به قرنطینه، ارائه مستندات درمانی ضد انگلی می باشد. این اسناد باید با استانداردهای اروپا مطابقت داشته باشند و اطلاعات مهمی چون: تاریخ درمان، روش درمان و نوع داروهای مورد استفاده شده، از مواردی است که استاندارد بودنشان طبق قوانین این کشور بعد از ارسال حیوانات خانگی به اسپانیا به دقت چک می‌ شوند.

ارسال پت

حیوانات ممنوع برای ارسال به اسپانیا

بر اساس قوانین بین المللی حیوانات ، بعضی از حیوانات خانگی برای پرواز پذیرش نمی شوند :

  • pitbull

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال پت، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

07132335401     |     09171054480

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *