logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

قوانین ارسال پت به اسلواکی

ارسال پت به اسلواکی
ارسال پت

میکروچیپ

اولین شرط مهم برای ارسال حیوانات خانگی به اسلواکی داشتن میکروچیپ است. این میکروچیپ نقش کلیدی در اطلاعات و تشخیص حیوان دارد و بدون داشتن میکروچیپ هیچ کدام از مدارک مورد نیاز اعتبار نخواهد داشت. یک نکته مهم این است که میکروچیپ کاشت شده باید استاندارد اسلواکی را داشته باشد.

ارسال پت

واکسیناسیون کامل

برای ورود حیوانات خانگی به اسلواکی، یکی از شروط اساسی واکسیناسیون کامل آن‌هاست. این واکسیناسیون نه تنها باید کامل باشد بلکه باید به طور دقیق آپدیت شده باشد. همچنین نباید بیش از یکسال از آخرین واکسن ‌های ویروسی گذشته باشد.

ارسال پت

مجوزها، فرم ها و جداول مورد نیاز

  • انتقال از طریق همراه مسافر و کارگو
  • میکروچیپ
  • واکسیناسیون کامل
  • آزمایش تیترهاری
  • درمان ضد انگلی
  • مجوزها، فرم‌ها و جداول درخواستی اسلواکی
ارسال پت

آزمایش تیتر هاری (سرولوژی)

هاری یکی از بیماری ‌هایی است که به ‌طور مشترک بین انسان ها و حیوانات منتقل می‌ شود و به سیستم عصبی آسیب می رساند. به منظور کنترل و پیشگیری از انتقال هاری در اروپا، برنامه‌ های کنترلی ویژه ای اجرا می‌ شود. واکسیناسیون منظم هاری یکی از مهم ترین راه‌های پیشگیری از این بیماری است. برای ارسال حیوانات خانگی به اسلواکی، آزمایش تیتر هاری نیز به عنوان یکی از شرایط اساسی در نظر گرفته شده است. برخی از موارد حائز اهمیت در این زمینه عبارتند از:

۱_ آزمایشگاهی که نمونه آزمایش تیتر هاری به آن ارسال می ‌شود، باید مورد تایید مراجع مربوطه باشد. ۲ـ تکنیک انجام آزمایش، ۳ـ  صحت موارد قید شده در برگه ریپورت آزمایش تیتر هاری، ۴ـ برای اخذ مجوزات مرتبط با ارسال حیوانات به اسلواکی، لازم است که حداقل ۳ ماه از انجام آزمایش تیتر هاری گذشته باشد.

ارسال پت

اسلواکی یکی از کشورهای جذاب اروپایی است که برای ایرانیان به عنوان یک مقصد مسافرتی مورد توجه قرار می ‌گیرد؛ اما چیزی که این مقصد را ویژه می ‌کند، امکان بردن حیوانات خانگی به عنوان همراه مسافر یا کارگو است. برای ارسال حیوانات خانگی به عنوان کارگو، انتخاب یک شرکت حمل و نقل مطمئن و با تجربه امری ضروری است، شرکت سپهربار سهند بهترین انتخاب برای شماست.

یکی از مهم ترین مراحل برای ورود بدون قرنطینه حیوانات خانگی به اسلواکی، ارائه مستندات درمان ضد انگلی است. این مستندات باید طبق استانداردهای اروپا باشند. اطلاعات مهمی از جمله: تاریخ درمان، متد درمان و داروی استفاده شده از مواردی هستند که استاندارد بودنشان طبق قوانین اسلواکی آن بعد از ارسال حیوانات خانگی به اسلواکی به دقت بررسی می‌ شود.

ارسال پت

مانند سایر کشورهای جهان برای انتقال حیوانات (سگ یا گربه) به اسلواکی، نیاز به مجوزات ویژه این کشور دارید. این مجوزات مرتبط با ورود حیوانات خانگی به اسلواکی بسیار حائز اهمیت هستند و باید با دقت اخذ شوند. یکی از مراحل مهم در فرآیند ارسال حیوان خانگی به اسلواکی، تکمیل فرم‌های مرتبط با مجوزات است. این فرم ‌ها باید به دقت و برطبق استاندارد های اسلواکی تکمیل شوند. جزئیات دقیق و اطلاعات مهمی که در این فرم‌ها وجود دارند، می ‌توانند تأثیر بزرگی در تصویب مجوز داشته باشند.

ارسال پت

حیوانات ممنوع برای ارسال به اسلواکی

بر اساس قوانین بین المللی حیوانات ، بعضی از حیوانات خانگی برای پرواز پذیرش نمی شوند :

  • pitbull

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال پت، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

07132335401     |     09171054480

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *