logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

قوانین ارسال پت به اتریش

ارسال پت به اتریش
ارسال پت

میکروچیپ

شرط اولیه برای ارسال پت به اتریش، داشتن میکروچیپ معتبر است. در واقع این تراشه نقش اساسی در تشخیص و شناسایی حیوان شما دارد و بدون میکروچیپ معتبر، هیچکدام از مدارک مورد نیاز اعتبار نخواهد داشت. یکی از نکات مهم در مورد میکروچیپ، تطابق آن با استانداردهای اتریش است؛ یعنی میکروچیپی که برای حیوان خانگی شما کاشته می ‌شود، باید با استانداردهای مشخص اتریش سازگار باشد.

ارسال پت

واکسیناسیون کامل

بر اساس قوانین اتریش برای ورود حیوانات خانگی (سگ‌ و گربه‌) باید دارای واکسیناسیون کامل و به ‌روز باشند. یعنی نباید بیش از یک سال از آخرین واکسن ‌های ویروسی آن‌ها گذشته باشد. این اقدام به حفظ سلامت حیوانات شما در طی سفر به اتریش کمک می‌ کند.

ارسال پت

مجوزها، فرم ها و جداول مورد نیاز

  • میکروچیپ
  • واکسیناسیون کامل
  • ارسال از طریق همراه مسافر و کارگو
  • آزمایش تیترهاری
  • درمان ضد انگلی
  • مجوزها، فرم‌ها و جداول درخواستی اتریش
ارسال پت

آزمایش تیتر هاری (سرولوژی)

هاری یکی از بیماری ‌های مشترک بین انسان و حیوان است که سیستم عصبی را تحت حمله قرار می ‌دهد. با توجه به برنامه ‌های کنترل هاری در اروپا، ضوابط و مقررات دقیقی برای ورود حیوانات خانگی به اتریش وجود دارد. این مقررات شامل واکسیناسیون منظم هاری می شود؛ اما برای جلوگیری از ورود این بیماری به اتریش تنها واکسیناسیون کافی نیست، برای اطمینان از سلامت حیوانات خانگی و جلوگیری از انتقال هاری به اتریش، آزمایش تیتر هاری نیز به مقررات اضافه شده است.

در این روند مورد تایید بودن آزمایشگاهی که نمونه‌ به آن ارسال می‌ شود از اهمیت بسیاری برخوردار است. همچنین روش انجام آزمایش و صحت موارد قید شده در برگه ریپورت آزمایش تیتر هاری از جوانب حیاتی این مسئله محسوب می ‌شوند. برای ارسال حیوانات خانگی به اتریش، لازم است حداقل سه ماه از انجام آزمایش تیتر هاری گذشته باشد تا بتوانید مجوزات دیگری را نیز برای ورود حیوانات به اتریش دریافت کنید

ارسال پت

کشور اتریش از جمله کشورهای مهاجر پذیر بوده که مورد پسند بسیاری از ایرانیان قرار گرفته است، اما عدم اطلاع از قوانین دقیق و بروز شده این کشور، همچنین تنوع ایرلاین ‌ها با قوانین مختلف برای این مقصد و تفاوت‌ های جزئی در مفاد فرودگاهی کشورهای مختلف اروپایی، ممکن است مسافرین را برای ارسال حیوانات خانگی به دردسر بیاندازد. در این مقاله می‌ خواهیم به بررسی دقیق مقررات و شرایط ارسال حیوانات خانگی به اتریش بپردازیم. تا انتهای این مقاله با شرکت سپهربار سهند همراه باشید.

یکی از نکات مهم برای ارسال حیوانات خانگی به اتریش بدون قرنطینه، ارائه مستندات مرتبط با درمان ضد انگلی مطابق با استانداردهای اروپا می باشد. این مستندات شامل: تاریخ درمان، روش انجام درمان و نام داروهای استفاده شده، می‌شوند. همچنین برای تأیید استاندارد بودن این مستندات، بلافاصله پس از ورود حیوانات خانگی به اتریش، مقامات اتریشی آن‌ها را به دقت بررسی می ‌کنند.

ارسال پت

در صورتی که فردی برای حیوان خود مدارک کاملی تهیه نکند، به عنوان مثال آزمایش سرولوژی تیتر هاری را انجام نداده باشد، یا از آزمایشگاه مورد تایید استفاده نکند و یا بدون داشتن مدارک درمان ضد انگلی استاندارد وارد اتریش شود، ابتدا اقدام به برگشت حیوان به کشور مبدا می ‌گردد؛ یا اگر امکان اجرای قرنطینه فرودگاهی وجود داشته باشد، معمولاً یک دوره قرنطینه فرودگاهی به مدت ۳ ماه اعمال می شود؛ اما اگر صاحب حیوان خانگی از انجام این فرآیند و پرداخت هزینه‌ های آن امتناع کند، متاسفانه یوتانازی در دستور کار قرار می‌ گیرد. این مسائل به منظور حفظ سلامت عمومی و جلوگیری از ورود بیماری ‌ها به اتریش انجام می ‌شوند.

ارسال پت

حیوانات ممنوع برای ارسال به اتریش

بر اساس قوانین بین المللی حیوانات ، بعضی از حیوانات خانگی برای پرواز پذیرش نمی شوند :

  • pitbull

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال پت، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

07132335401     |     09171054480

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *