logo

سپهر بار سهند ؛ شرکت بین المللی حمل بار

قوانین ارسال پت به پرتغال

ارسال حیوانات خانگی به پرتغال
ارسال پت

میکروچیپ

  • یکی از شرایط اساسی برای حمل و ارسال حیوانات خانگی به کشور پرتغال، داشتن میکروچیپ معتبر است. این میکروچیپ باید با استانداردهای پرتغال مطابقت داشته باشد. همچنین بدون میکروچیپ هیچ یک از مدارک دیگر برای ارسال پت اعتبار نخواهد داشت. به عبارت دیگر این میکروچیپ نقش کلیدی در تمام فرآیند ارسال حیوانات خانگی به پرتغال ایفا می ‌کند و بدون آن، انجام هیچ اقدامی ممکن نخواهد بود.

ارسال پت

واکسیناسیون کامل

‌طبق قوانین و مقررات کشور پرتغال برای ورود حیوانات خانگی (از جمله سگ‌ و گربه)، لازم است که واکسیناسیون آن‌ها به صورت کامل و آپدیت باشد؛ یعنی نباید از آخرین واکسن‌ های ویروسی حیوانات شما کمتر از یک سال گذشته باشد. این اقدام از اهمیت ویژه ‌ای برای حفظ سلامت حیوانات شما در مسیر سفر به پرتغال برخوردار است.

ارسال پت

مجوزها، فرم ها و جداول مورد نیاز

  • میکروچیپ
  • واکسیناسیون کامل
  • ارسال از طریق همراه مسافر و کارگو
  • آزمایش تیترهاری
  • درمان ضد انگلی
  • مجوزها، فرم‌ ها و جداول درخواستی پرتغال
ارسال پت

آزمایش تیتر هاری (سرولوژی)

هاری جز بیماری‌ های مشترک بین انسان و حیوان است. این بیماری به سیستم عصبی حمله می ‌کند و برای جلوگیری از گسترش آن برنامه‌ های کنترلی در اروپا اجرا می‌ شود؛ برای ارسال حیوانات خانگی به کشور پرتغال، علاوه بر واکسیناسیون منظم برای هاری، آزمایش تیتر هاری نیز به تأیید قوانین ارسال حیوانات خانگی اضافه شده است.

آزمایش تیتر هاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و برخی نکات حیاتی در این زمینه وجود دارد، که این نکات شامل: ۱ـ مورد تایید بودن آزمایشگاهی که نمونه به آن ارسال می شود. ۲ـ صحت مواردی که در برگه ریپورت آزمایش تیتر هاری ذکر شده ۳ـ تکنیک انجام آزمایش ۴ـ باید حداقل ۳ ماه از انجام آزمایش تیتر هاری بگذرد تا بتوان مجوزات لازم برای ارسال حیوانات خانگی به پرتغال را دریافت کرد.

ارسال پت

کشورهای اروپایی همواره از پر رفت و آمدترین مقاصد برای ایرانیان بوده اند. چنانچه از آن دسته افرادی هستید که قصد مهاجرت و‌ یا مسافرت به کشور‌ پرتغال را  داشته و یا تصمیم به ارسال حیوانات خانگی خود به این کشور را دارید، بهتر است قبل از هر اقدامی آگاهی کامل از قوانین آپدیت شده کشور پرتغال داشته باشید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا هنگام ارسال حیوانات خانگی خود به پرتغال با مشکلی مواجه نشوید. در این مقاله ما قوانین ارسال حیوانات خانگی به پرتغال را بررسی می ‌کنیم. این تجزیه و تحلیل به شما کمک خواهد کرد تا با شرایط ارسال حیوانات (سگ و گربه) به پرتغال به طور دقیق‌ تر آشنا شوید. تا انتهای این مقاله با شرکت سپهربار سهند همراه باشید.

یکی از مسائل مهم در فرآیند ارسال حیوانات خانگی به کشور پرتغال و همچنین جلوگیری از قرنطینه شدن حیوانات، ارائه مستندات درمان ضد انگلی حیوانات، طبق استانداردهای اروپا است. همچنین تاریخ درمان، متد درمان و داروهای مورد استفاده برای حیوانات به دقت تحت نظر قوانین پرتغال بررسی می ‌شوند تا تطابق آنها با الزامات قانونی تضمین شود.

ارسال پت

مانند دیگر کشورهای جهان، برای حمل و ارسال سگ یا گربه به کشور پرتغال، لازم است مجوزات خاصی را کسب کنید. این مجوزات مطابق با الزامات قانونی و استانداردهای کشور پرتغال باید تهیه شوند. جزئیات مربوط به تکمیل فرم ‌ها و مستندات نیز باید به دقت و به‌ طور کامل بر طبق استانداردهای این کشور رعایت گردد. این اقدامات بسیار مهم هستند و برای اطمینان از انجام صحیح و قانونی فرآیند حمل و ارسال حیوانات خانگی به پرتغال ضروری اند.

در صورتی که فردی مدارک لازم برای حیوان خود را به صورت کامل تهیه نکند، مثل عدم انجام آزمایش سرولوژی تیتر هاری یا عدم استفاده از آزمایشگاهی که توسط مقامات پرتغال تایید شده است، یا ارائه مدارک درمان ضد انگلی غیراستاندارد، این موارد می‌ توانند به مشکلات جدی منجر شوند. در چنین شرایطی ابتدا اقدام به بازگشت حیوان به کشور مبدا خواهد شد؛ اما اگر امکان قرنطینه فرودگاهی فراهم باشد، معمولاً به مدت ۳ ماه قرنطینه فرودگاهی اعمال می‌ شود؛ ولی در صورتی که صاحب حیوان از انجام این کار و پذیرش هزینه‌ های مرتبط با آن امتناع کند، متأسفانه یوتانازی برای حیوانات در دستور کار قرار می ‌گیرد.

ارسال پت

حیوانات ممنوع برای ارسال به پرتغال

بر اساس قوانین بین المللی حیوانات ، بعضی از حیوانات خانگی برای پرواز پذیرش نمی شوند :

  • pitbull

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال پت، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

07132335401     |     09171054480

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *