logo

SEPEHRBAR SAHAND AIR CARGO CO

قوانین ارسال پت به ترکیه

ارسال پت به هلند
ارسال پت

میکروچیپ

یکی از مهم ترین مراحل برای ارسال حیوانات خانگی به هلند، داشتن میکروچیپ معتبر است. این میکروچیپ برای تشخیص و شناسایی حیوانات در شرایط ضروری می‌ باشد. بدون میکروچیپ هیچ کدام از مدارک مربوط به حیوانات خانگی اعتبار نخواهد داشت. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید، میکروچیپ باید با استانداردهای هلند سازگار باشد؛ به عبارت دیگر این میکروچیپ باید توانایی تشخیص و شناسایی حیوانات را بر اساس استانداردهای این کشور داشته باشد.

ارسال پت

واکسیناسیون کامل

یکی از شرایط اساسی برای ارسال حیوانات خانگی به هلند، انجام واکسیناسیون کامل پت می‌ باشد. بر اساس مقررات هلند برای ورود حیوانات خانگی به این کشور تمامی حیوانات (سگ‌ و گربه‌) باید واکسیناسیون کامل و به ‌روز داشته باشند. این واکسیناسیون شامل تمامی واکسن ‌های ضروری برای محافظت از حیوان خانگی در برابر بیماری ‌ها می ‌شود. همچنین نباید بیش از یک سال از آخرین واکسن ‌های ویروسی گذشته باشد تا وضعیت واکسیناسیون به ‌روز باشد. این اطلاعات بسیار مهم هستند و باید به طور دقیق به آنها پایبند بود تا ورود به هلند برای حیوان خانگی بدون هیچ مشکلی انجام شود.
انتقال از طریق همراه مسافر و کارگو
هلند جزء آن دسته کشورهایی است، که امکان بردن حیوانات خانگی به عنوان همراه مسافر یا حتی به عنوان کارگو فراهم می ‌آورد. این کشور دارای قوانین و مقرراتی است که به مسافران اجازه می ‌دهد حیوانات خانگی خود را به همراه خود به هلند ببرند. از طرف دیگر برای افرادی که به عنوان کارگو حیوانات خانگی را به هلند ارسال می کنند، همچنان قوانین و مقررات خاصی وجود دارد که باید رعایت شود تا حیوانات به سلامت به مقصد برسند.

ارسال پت

مجوزها، فرم ها و جداول مورد نیاز

میکروچیپ
• واکسیناسیون کامل
• انتقال از طریق همراه مسافر و کارگو
• آزمایش تیترهاری
• درمان ضد انگلی
• مجوزها، فرم‌ها و جداول درخواستی هلند

ارسال پت

آزمایش تیتر هاری (سرولوژی)

بیماری هاری، یکی از بیماری ‌هایی است که می ‌تواند به ‌طور مشترک بین انسان ‌ها و حیوانات منتقل می شود و به سیستم عصبی آسیب می رساند. برنامه ‌های کنترل این بیماری در اروپا، علاوه بر واکسیناسیون منظم هاری، ضرورت آزمایش تیتر هاری در قوانین ارسال حیوانات خانگی به هلند و عواملی مانند: مورد تایید بودن آزمایشگاهی که نمونه به آن ارسال می شود، تکنیک ‌های اجرای آزمایش، صحت موارد قید شده در برگه ریپورت آزمایش تیتر هاری و گذشت ۳ ماه از این آزمایش برای اخذ سایر مجوزات اهمیت دارند.

ارسال پت

از مقاصد پرطرفدار برای مهاجرت ایرانیان را می توان کشورهای اروپایی دانست. این کشورها به دلیل تاریخ، فرهنگ و فرصت‌ های شغلی جذب بسیاری از هموطنان ما را به خود اختصاص داده؛ اما یکی از چالش‌ هایی که ایرانیان ممکن است در مسیر مهاجرت به این کشورها با آن روبرو شوند، عدم آگاهی از قوانین دقیق و آپدیت ‌های مرتبط با ارسال حیوانات خانگی به این کشورها می باشد. در این مقاله ما به بررسی دقیق تری از مقررات ارسال حیوانات خانگی به کشور هلند می ‌پردازیم. این اطلاعات به افرادی که قصد سفر با حیوانات خانگی به این کشور را دارند، کمک می ‌کند تا از تمام جزئیات فرودگاهی و قوانین مربوط به حیوانات خانگی آگاهی داشته باشند تا بدون هیچ مشکلی به مقصد خود برسند

ارسال پت

یکی از موارد بسیار حیاتی برای ورود حیوانات خانگی به هلند، ارائه مستندات درمانی طبق استانداردهای اروپا است. این مستندات شامل: تاریخ درمان، متد درمان و نوع داروهای مورد استفاده می ‌شود. بعد از ورود حیوانات خانگی به هلند مسئولین کشور با دقت مستندات درمانی را بررسی می ‌کنند. این بررسی به منظور اطمینان از اینکه تمام درمان ‌ها طبق استانداردهای اروپا انجام شده و داروهای مصرفی مناسب و موافق با قوانین هلند بوده ‌اند، انجام می ‌شود.

ارسال پت

حیوانات ممنوع برای ارسال به هلند

بر اساس قوانین بین المللی حیوانات ، بعضی از حیوانات خانگی برای پرواز پذیرش نمی شوند :

  • pitbull

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال پت، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

07132335401     |     09171054480

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *