logo

SEPEHRBAR SAHAND AIR CARGO CO

ارسال بار به المان

Send cargo to Germany

ارسال بار به المان

ارسال بار به المان از طریق هوایی یکی از سریع ترین و امن ترین راه های ارسال بار محسوب می شود

ارسال بار به آلمان نیازمند رعایت شرایط و مقررات مختلفی می باشد که در زیر به طور جامع به شرایط و مراحل اشاره خواهم کرد:
۱. انتخاب نوع بار: ابتدا باید نوع بار را تعیین کنید و یررسی کنید که بار شما تجاری است یا مسافری، آیا بار شما کالاهای خطرناک، حیوان زنده( پت ) یا دیگر کالاهای ویژه می‌باشد. تعیین ماهیت کالا بسیار مهم می باشد و تعیین نوع بار در تعیین نحوه و شرایط و قوانین مورد نیاز برای رعایت جهت ارسال بار به المان بسیار با اهمیت است.
۲. مدارک و مجوزها: برای ارسال بارهای تجاری به آلمان، شما نیاز به تهیه ی مدارک و مجوزهای مرتبط با واردات و صادرات داشته و باید مطمئن شوید که تمام مدارک مورد نیاز برای گمرک کشور آلمان تهیه شده‌اند و مقررات مربوط به گمرک را کاملا رعایت کرده باشید وگرنه با مشکلات متعددی روبرو می گردید.
۳. بسته‌بندی و نشان‌گذاری: بسته‌بندی مناسب با نوع کالا و نشان‌گذاری صحیح بر روی بسته‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. باید مطمئن شوید که بسته‌بندی شما مقاوم در برابر آسیب‌ها و برای حمل و نقل ایمن است و اطلاعات مورد نیاز برای شناسایی بار به درستی بر روی بسته بندی درج شده باشد.
۴. انتخاب شرکت حمل و نقل: انتخاب شرکت حمل و نقل معتبر و قابل اعتماد برای ارسال بار به آلمان بسیار مهم است. این شرکت باید تجربه کافی در زمینه حمل و نقل بین‌المللی داشته باشد و با مقررات مربوط به گمرک کشور آلمان آشنا باشد.
۵. بررسی محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها: ممکن است برخی از کالاها و محصولات ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های صادراتی یا وارداتی داشته باشند. بنابراین قبل از اقدام به ارسال به آلمان، باید مطمئن شوید که کالاهای شما تحت هیچ ممنوعیتی قرار ندارند.
۶. بررسی مالیات و گمرک: بررسی مقررات گمرکی و مالیاتی مرتبط با گمرک آلمان از موارد مور نیاز است. باید مطمئن شوید که مالیات‌ها و هزینه‌های گمرکی مربوط به بار خود را در نظر گرفته اید و به قوانین مربوط به تعیین مالیات گمرک واقف باشید.
در نهایت اگر قصد ارسال بار به آلمان را دارید، بهتر است با Sepehrbar Sahand International Company مشورت نمایید تا با اگاهی کامل نسبت به ارسال و گمرک، تصمیم درست را اخذ و اقدام لازم را انجام دهید. همچنین این شرکت خدمات Carry pet، فریت بار به ملبورن، Freight to UAE و… را نیز ارائه می دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *