امروز پنج شنبه 13 بهمن 1401

خدمات ارسال بار هوایی در شیراز

یکشنبه 30 تیر 1398
     بازدید: 17552
    

کلیه افرادی که تصمیم واردات به صورت حمل و نقل هوایی را دارند همواره به دنبال خدماتی متفاوت در زمینه حمل و نقل هوایی هستند. خدمات حمل و نقل بین المللی و بار هوایی سپهر بار سهند با سابقه ای درخشان و طولانی مدت همواره به دنبال ارائه خدماتی متفاوت به مشتریان خود می باشد. ولی قبل از هر چیز باید اطلاعاتی در مورد نحوه حمل ونقل هوایی داشته باشیم.حمل و نقل هوایی عبارت می شود از انتقال و حمل یک کالا توسط حامل هوایی، که ممکن است این حمل به صورت یک هواپیمای دربست (چارتر) باشد و یا توسط یکی از خطوط هواپیمایی تحت نظر iata حمل شود.

تاریخچه حمل و نقل هوایی

انتقال چنین محموله هایی از دروازه های حمل و نقل مسافری و تجاری به هر کجا که هواپیماها قادر به پرواز و فرود آمدن باشند، انجام می شود. حمل و نقل هوایی برای اولین بار در سال ۱۹۱۱ برای حمل مرسولات پستی مورد استفاده قرار گرفته است. ویژگی های انتقال سریع السیر حمل و نقل هوایی، آن را به عنوان گزینه با ارزشی برای حمل کردن محموله های حساس نسبت به زمان، به تقریباً هر کجای دنیا، مطرح می نماید.واردات از طریق حمل و نقل هوایی همچنین مزیت داشتن سطح بالایی از امنیت نظیر کنترل فرودگاه بر نقل و انتقالات هوایی که بطور جدی مدیریت می شود را ارائه می دهد.حمل و نقل هوایی به سرعتی بسیار سریع تر از ۸۰۰ کیلومتر بر ساعت یا ۴۹۷ مایل بر ساعت، برای حرکت نیازمند است. بر اساس پیش بینی حمل و نقل هوایی جهانی بوئینگ ۲۰۱۰/۲۰۲۲ ، بیان شده است که ترافیک حمل هوایی برای دو دههء آینده تا میزان میانگین سالیانه ۵.۹% رشد خواهد داشت.

 

خدمات door to door

 
 

حمل حیوانات خانگی

 
 

بسته بندی لوازم منزل

 
بیشتر بدانید
 

مشتریان حمل و نقل هوایی چه کسانی هستند

مشتریان حمل و نقل هوایی بازرگانانی هستند که غالبا کالاهایی با وزن و ابعاد کم ولی ارزش بالایی حمل می کنند. یا به هر نحو نیاز دارد که کالای خود بنا به شرایط زمانی در کوتاه ترین زمان ممکن در مقصد باشد.عده از این واردکنندگان عبارتند از:

1. واردکنندگان موبایل، قطعات موبایل و اکسسوری های وابسته به آن

2. واردکنندگان لپ تاپ ، قطعات کامپیتری و لوازم وابسته به آن

3. واردکنندگان فلش مموری،هارد های اکسترنال و پاوربانک ها

4. واردکندگان مواد دارویی و لوازم پزشکی که باید در سریع ترین زمان ممکن به مقصد برسد

5. واردگنندگان تجهیزات پتروشیمی و instrument های صنعتی که غالبا کالای خود را به صورت پروژه ای وارد کرده و باید در مدت زمان معلوم کالای خورد را به مقصد برسانند

6. وارد کنندگان کالاهای فاسد شدنی

7. واردکنندگان قطعات خودرو لوکس که طبق سفارش مشتری در مقصد کالاهای خود را وارد میکنند

8. واردگنندگان قطعات الکترونیکی

اگر بخواهیم تعداد این واردکنندگان یک به یک این اصناف را بررسی کنیم تعدادشان بسیار است. پس الزاما هر کسی می تواند مشتری سرویس حمل و نقل هوایی سریع و البته گران باشد.

 
ما چه خدماتی در حوزه حمل بار هوایی به شما ارائه می دهیم؟

خدمات شرکت باربری هوایی بین المللی ایرمان به شرح زیر است:

– ترخیص کالای هوایی، صادرات و تشریفات صادرات هوایی

– حمل و نقل اوراق پستی و امانات پستی (ارسال هوایی مرسولات پستی )

– حمل کانتینری بار

– حمل ونقل بارهای سبک و سنگین– صدور بارنامه هوایی سبک و سنگین

– صدور بارنامه هوایی داخلی و خارجی

– کارگو

– فریت بار هوایی

– حمل و نقل اثاث منزل

– حمل و نقل کالای دانشجویی

– خدمات حمل کالای اضافه بار ( اضافه بار هوایی )

– پست اکسپرس هوایی ( پست هوایی بین المللی )

– ارسال هوایی بسته های خارجی

– خدمات فرودگاهی و سوخت رسانی هوایی

– خدمات حمل و نقل فریت مهاجرین

– خدمات حمل و نقل کالای فاسدشدنی و حمل کالای یخچالی

تقریبا جائی از این کره خاکی نیست که از آن و به آن صادرات انجام نشود. اگر صادق باشیم در قالب 90% کالاهای وارداتی که به صورت حمل و نقل هوایی وارد مرز خاکی ایران می شود جایی بجز فرودگاه امام خمینی نیست.ولی این کالاها از مبدا های گوناگونی به سمت ایران به صورت حمل و نقل هوایی صادر می شود.

از جمله این کشور ها می توان به:

1. امارت متحده عربی( فرودگاه شهر دبی و شارجه)

2. چین (فرودگاه های گوانگجو، شنزن،شانگهای،هنگ کنگ،پکن)

3. کره (اینچئون)

4. آلمان (فرانکفورت، هامبورگ، دوسلدورف)

5. ایتالیا (میلان، رم)

6. انگلستان (هیترو،منچستر،اورلی)

7. فرانسه ( شارل دوگل)

8. اسپانیا (ال پرات بارسلونا، براکاس مادرید)

9. ترکیه ( آتاتورک استانبول)

10. ایالات متحده آمریکا (جان اف کندی نیویورک، اورلاندو،شیکاگو،لس آنجلس،تگزاس

و ...

تعداد بسیاری دیگر از فرودگاه های معروف و معتبری که لیست تمامی آنها به تعداد لیست تمام کشورها می باشد.

ما چه سرویسی را در قالب حمل و نقل بین المللی هوایی به شما ارائه می دهیم؟

ما هم مثل تمامی همکاران و فعالان زحمتکش حوزه حمل و نقل، و به خصوص حمل و نقل هوایی به تمامی مقاصد دنیا و از تمامی شهر های دنیا به ایران بار حمل میکنم.همچنین خدمات بار هوایی سپهر بار سهند در شیراز در زمینه حمل و نقل دریایی و حمل و نقل زمینی نیز فعال می باشد. اصول کار در تمامی فعالان این حوزه یکسان است ولی می توان ما را در مواردی همچون قیمت رقابتی،سرویس 24/7 حمل و نقل هوایی در تمامی روز های هفته، و بهره مندی از دفاتر و نمایندگان معتبر در سراسر دنیا کمی متمایزتر نمود.پروسه حمل کالا از مبدا تا مقصد از هماهنگی بالغ بر هزاران نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم را درگیر میکند و خطاهای انسانی جزئی از سیستم جدائی ناپذیر این چرخه است، اما میتوان با اتوماسیون های اداری و لجستیکی مهندسی شده درحمل و نقل هوایی این خطا ها را کاهش داد و یک سرویس کم نقص به واردکنندگان و صادرکنندگان ارائه داد.

ترم حمل کالای شما هر چه که باشد برای ما تفاوتی ندارد. ما کالای شما را به صورت EXW,FOB,FCA از تمام نقاط جهان به صورت حمل و نقل هوایی به مقصد مورد نظرتان میرسانیم.حمل و نقل هوایی همواره یکی از حیاتی ترین نوع حمل کالا در جهان میباشد از روی که حمل کالاهای فاسد شدنی،کالاهای AOG، کالاهای دارویی که باید در سریع ترین زمان ممکن حمل شود توسط سرویس حمل و نقل هوایی انجام شود.