امروز پنج شنبه 13 بهمن 1401

حمل و نقل دریایی به امارات

جمعه 28 تیر 1398
     بازدید: 4442
    

 

حمل بار دریایی به امارات (ارسال بار دریایی) : چنانچه سوالی در خصوص حمل دریایی بار به امارات ، ارسال کالا به امارات به صورت دریایی، هزینه حمل بار به امارات ، هزینه فریت بار به امارات ، بسته بندی و بیمه برای حمل بار به دبی ، نحوه ارسال بار به امارات ، دفتر کارگو امارات ، لیست هزینه حمل و نقل به امارات ، بارهای ممنوعه در ارسال کالا به امارات ، مدت زمان حمل بار به امارات و همچنین ترخص حمل بار امارات را دارید با ما تماس بگیرید.

با 10 مرحله حمل بار به امارات آشنا شوید

در خصوص آگاهی از مراحل حمل بار به امارات برای اطمینان خاطر شما و آگاهی بیشتر در خصوص نحوه ارسال بار به امارات علاقه مندیم تا مراحل 10 گانه آن را به شکل واضح برای شما بیان کنیم.

1. مشاوره تلفنی پیش از ارسال بار دریایی به امارات

اولین مرحله ارسال بار دریایی به امارات دریافت مشاوره در خصوص انتخاب نوع حمل و همچنین هزینه های مربوطه می باشد. در مرحله دوم در صورت نیاز کارشناسانی از بار، ما جهت بررسی و بسته بندی برای فریت امارات اقدام می کنیم.

2. بسته بندی برای حمل بار به دبی با کشتی

در شرایط حمل بار به دبی به صورت دریایی همانطور که در بخش بارگیری توضیح داده ایم، بار به صورت کانتینتری و در سایزهای متفاوتی برای ارسال آماده می‌شود. بار بایستی از لحاظ بازرسی اولیه و چیدمان صحیح به صورتی باشد که در مراحل حمل دریایی بار به امارات آسیب ندیده و با سلامت تمام به بندرمورد نظر در امارات برسد.

نکته: حمل و نقل به امارات نیازمند بسته بندی استاندارد بار با پالت چوبی و با بکارگیری جعبه های سالم و استاندارد است

3. بارگیری برای ارسال بار به امارات

پس از کارشناسی توسط ما، یک کانتینر 20 یا 40 فوتی برای ارسال بار به امارات با کشتی به شما مشتری عزیز پیشنهاد می شود.

برای ارسال بار به امارات طول یک کانتینر 20 فوت 6 متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 متر است.

طول یک کانتینر 40 فوتی 12 متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 متر است.

در حمل دریایی بار به امارات کانتینرهای 20 فوت HEAVY DUTY تا 26 تن و کانتینرهای 40 فوت HIGH CUBE تا ارتفاع 2/60 تن قابلیت بارگیری دارند.

4. تهیه لیست بسته بندی قبل از حمل دریایی به امارات

پیش از حمل بار دریایی به امارات همه بار ها و اقلام کالا بایستی شماره گذاری و به صورت لیست تهیه شود. لیست مورد نظر برای فرستادن بار به امارات باید به زبان مورد قبول گمرک کشور مقصد ترجمه شده شود.

نکته: نسخه لاتین ترجمه برای حمل دریایی به امارات برای ارائه به گمرک مقصد ضروریست که این مرحله توسط خدمات بار هوایی سپهر بار سهند در شیراز قابل انجام می باشد.

5. امور سمپاشی و صدور گواهینامه بین المللی برای کارگو امارات

کارگو به معنی بار و کارگو امارات در واقع همان فرستان بار به امارات است .با توجه به قانون های وضع شده در خصوص کارگو امارات بیشتر کالاها به خصوص بسته بندی های چوب خام، پالت ها و سایر اقلام چوبی بایستی در مبداء و با رعایت شرایط خاص توسط گاز و یا قرص مخصوص و در درجه حرارت معین و مدت زمان معین سمپاشی گردد. گواهی این سمپاشی (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های رسمی و تایید شده دفع آفات نباتی معتبر و مجاز برای کارگو امارات صادر گردد.

6. بارگیری و ارسال به بندرگاه برای حمل و نقل به امارات

بارگیری مرحله 6 ام و یکی از مهمترین مراحل حمل بار از ایران به امارات است.

در صورت حمل بار به از ایران به امارات با کشتی ، کانتینر شما پیش از حمل و نقل به امارات ابتدا به گمرک غرب تهران و سپس به یکی از بندرهای جنوب کشور منتقل میشود.

7. تشریفات گمرکی، بازرسی توسط سگ مواد یاب و پلمپ کانتینر پیش از ارسال کالا به امارات

در ارسال کالا به امارات با کشتی پس از حمل به گمرک تهران، بار توسط سگ های مواد یاب بازرسی و کانتینر برای حمل کالا به امارات با کشتی پلمپ خواهد شد.

8. تحویل بار به کشتیرانی جهت حمل بار به امارات

در حمل بار دریایی به امارات بعد از اینکه کانتینر به گمرک یکی از بندرهای جنوبی ارسال و تحویل بار شد، به سازمان کشتیرانی ایران و یا یکی از خطوط کشتی رانی دیگر، برای بارگیری کانتینر و حمل بار به امارات با کشتی تحویل داده خواهد شد.

9. بیمه نامه معتبر بین المللی

بیمه نامه معتبر برای حمل کالا به امارات برای حمل دریایی بار با توجه به ارزش بار تعیین می گردد. یعنی از فرستنده بار سوال می شود که ارزش ریالی بار چه مقداراست؟ سپس با توجه به مقدار قیمتی که شما اعلام خواهید کرد، به ازای هر یک میلیون تومان، هزار تومان هزینه بیمه در نظر گرفته خواهد شده و با توجه به لیست بسته بندی اعلام شده، بیمه نامه صادر و ترجمه دقیق نیز خواهد شد.

10. پیگیری آنلاین پس از حمل دریایی بار

پس از اتمام فرایند ارسال بار به امارات ، مشتریان محترم می تواند از طریق وب سایت خدمات بار هوایی سپهر بار و به صورت آنلاین پیگیری لوازم و یا کالای تجاری خود را انجام دهند. پس از ارسال بار به امارات، لینک پیگیری مرسوله و بار و شماره بارنامه برای شما ارسال می گردد.

هزینه حمل دریایی به امارات

هزینه حمل بار امارات و سوالاتی از این دست را از ما بپرسید. هزینه حمل دریایی به امارات بدون شک با توجه به نوع کالا، روش حمل (هوایی-دریایی) ، ارزش کالای شما و موارد دیگر متفاوت میباشد. ما پس از دریافت این قبیل اطلاعات از شما قادریم هزینه ارسال کالا به امارات و همچنین مراحل را به طور دقیق به شما اعلام کنیم.

در صورت نیاز به مشاوره با همکاران ما در خدمات بار هوایی سپهر بار سهند تماس حاصل فرمایید