امروز سه شنبه 1 تیر 1400
حمل نقل هوایی به امارات
جمعه 28 تیر 1398
     بازدید: 1792
    

حمل بار هوایی به امارات (ارسال بار هوایی) : چنانچه سوالی در خصوص حمل هوایی بار به امارات ، ارسال کالا به امارات به صورت هوایی، هزینه حمل بار به امارات ، هزینه فریت بار به امارات ، بسته بندی و بیمه برای حمل بار به دبی ، نحوه ارسال بار به امارات ، دفتر کارگو امارات ، لیست هزینه حمل و نقل به امارات ، بارهای ممنوعه در ارسال کالا به امارات ، مدت زمان حمل بار به امارات و همچنین ترخص حمل بار امارات را دارید با ما تماس بگیرید.

با 10 مرحله حمل بار به امارات آشنا شوید

در خصوص آگاهی از مراحل حمل بار به امارات برای اطمینان خاطر شما و آگاهی بیشتر در خصوص نحوه ارسال بار به امارات علاقه مندیم تا مراحل 10 گانه آن را به شکل واضح برای شما بیان کنیم.

1. مشاوره تلفنی پیش از ارسال بار هوایی به امارات

اولین مرحله ارسال بار هوایی به امارات دریافت مشاوره در خصوص انتخاب نوع حمل و همچنین هزینه های مربوطه می باشد. در مرحله دوم در صورت نیاز کارشناسانی از بار، ما جهت بررسی و بسته بندی برای فریت امارات اقدام می کنیم.

2. بسته بندی برای حمل هوایی بار به دبی

در ارسال هوایی به دبی در صورت نیاز بایستی بسته بندی به صورت پالت های چوبی و یا فلزی برای فریت بار امارات صورت گیرد. ما در این امر شما را همراهی می کنیم

نکته: حمل و نقل به امارات نیازمند بسته بندی استاندارد بار با پالت چوبی و با بکارگیری جعبه های سالم و استاندارد است

3. بارگیری برای ارسال بار به امارات

بارگیری برای فریت بار به دبی از فرودگاه امام خمینی صورت می گیرد. حمل بار تا فرودگاه امام با وانت ، خاور و یا هر وسیله نقلیه مناسب دیگری با توجه به بار صورت میگیرد. خدمات ارسال بار هوایی سپهر بار سهند خدمات بار زمینی نیز برای شما ارائه می دهد.

4. تهیه لیست بسته بندی قبل از حمل هوایی به امارات

پیش از حمل بار هوایی به امارات همه بار ها و اقلام کالا بایستی شماره گذاری و به صورت لیست تهیه شود. لیست مورد نظر برای فرستادن بار به امارات باید به زبان مورد قبول گمرک کشور مقصد ترجمه شده شود.

نکته: نسخه لاتین ترجمه برای حمل هوایی به امارات برای ارائه به گمرک مقصد ضروریست که این مرحله توسط خدمات بار هوایی سپهر بار سهند در شیراز قابل انجام می باشد.

5. امور سمپاشی و صدور گواهینامه بین المللی برای کارگو امارات

کارگو به معنی بار و کارگو امارات در واقع همان فرستان بار به امارات است .با توجه به قانون های وضع شده در خصوص کارگو امارات بیشتر کالاها به خصوص بسته بندی های چوب خام، پالت ها و سایر اقلام چوبی بایستی در مبداء و با رعایت شرایط خاص توسط گاز و یا قرص مخصوص و در درجه حرارت معین و مدت زمان معین سمپاشی گردد. گواهی این سمپاشی (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های رسمی و تایید شده دفع آفات نباتی معتبر و مجاز برای کارگو امارات صادر گردد.

6. بارگیری و ارسال به فرودگاه برای حمل و نقل به امارات

بارگیری مرحله 6 ام و یکی از مهمترین مراحل حمل بار از ایران به امارات است.

در صورت حمل با هوایپما به دبی امارات، بار شما با یک وانت، خاور یا هر وسیله مورد نیاز دیگری به فرودگاه امام خمینی برای انجام آخرین مراحل حمل و نقل به امارات منتقل میشود.

7. تشریفات گمرکی، بازرسی توسط سگ مواد یاب و پلمپ کانتینر پیش از ارسال کالا به امارات

در صورت ارسال کالا به امارات به صورت هوایی، بار در فرودگاه با X-Ray اسکن و در حضور شما بازرسی خواهد شد.

8. تحویل بار به هواپیمایی جهت حمل بار به امارات

در حمل بار به امارات به صورت فریت هوایی پس از صادر شدن بارنامه معتبر ، بار برای حمل بار به امارات به هواپیمایی تحویل داده خواهد شد.

9. بیمه نامه معتبر بین المللی

بیمه نامه معتبر برای حمل کالا به امارات برای حمل هوایی با توجه به ارزش بار تعیین می گردد. یعنی از فرستنده بار سوال می شود که ارزش ریالی بار چه مقداراست؟ سپس با توجه به مقدار قیمتی که شما اعلام خواهید کرد، به ازای هر یک میلیون تومان، هزار تومان هزینه بیمه در نظر گرفته خواهد شده و با توجه به لیست بسته بندی اعلام شده، بیمه نامه صادر و ترجمه دقیق نیز خواهد شد.

10. پیگیری آنلاین پس از حمل بار امارات به خطوط هوایی

پس از اتمام فرایند ارسال بار به امارات ، مشتریان محترم می تواند از طریق وب سایت خدمات بار هوایی سپهر بار و به صورت آنلاین پیگیری لوازم و یا کالای تجاری خود را انجام دهند. پس از ارسال بار به امارات، لینک پیگیری مرسوله و بار و شماره بارنامه برای شما ارسال می گردد.

در صورت نیاز به مشاوره با همکاران ما در خدمات بار هوایی سپهر بار سهند تماس حاصل فرمایید