امروز پنج شنبه 13 بهمن 1401
به اشتراک بگذارید
ضرر ۲۰۴ میلیون دلاری گلف‌ایر بحرین در سال ۲۰۲۱
     تعداد بازدید: 1230
     چاپ
     دسته بندی : عمومی

وزارت حمل و نقل و ارتباطات بحرین اعلام کرد که ضرر و زیان شرکت هواپیمایی گلف ایر در سال ۲۰۲۱ بالغ بر ۷۷ میلیون دینار (حدود ۲۰۴ میلیون دلار) بوده است.

وزارت حمل و نقل و ارتباطات بحرین اعلام کرد که ضرر و زیان شرکت هواپیمایی گلف ایر در سال ۲۰۲۱ بالغ بر ۷۷ میلیون دینار (حدود ۲۰۴ میلیون دلار) بوده است.

به گزارش روزنامه بحرینی الوطن، ضرر و زیان گلف ایر در سال ۲۰۱۹ به ۳۸ میلیون دینار (۱۰۰.۶ میلیون دلار) رسید، در حالی که این رقم در سال ۲۰۲۰، ۹۱.۹ میلیون دینار (۲۴۳.۳ میلیون دلار) بود.

این شرکت توانست خود را با شرایط ناپایدار وفق دهد و زیان واقعی خود را در سال ۲۰۲۱ به ۷۷ میلیون دینار (۹/۲۰۳ میلیون دلار) کاهش دهد.

این وزارتخانه اعلام کرد که این خسارات نه تنها نتایج خوبی - در مقایسه با ضرر سایر شرکت‌های هواپیمایی منطقه - است، بلکه در مقایسه با سال‌های گذشته نتایج مهمی نیز محسوب می‌شود.

وزارتخانه بحرینی توضیح داد که همه‌گیری کرونا منجر به تغییر جهان، اختلال در مسافرت‌های هوایی شد که منجر به ورشکستگی یا تغییر ساختار چندین شرکت در سراسر جهان شد و خطوط هوایی خلیج فارس شاهد بدترین بحران در تاریخ خود بودند.

این وزارتخانه تائید کرد که گلف ایر به طور مداوم برای افزایش درآمدها و کاهش هزینه‌ها تلاش می‌کند و برنامه‌ای را با هدف کاهش ضرر و زیان و بهبود درآمد و توسعه عملکرد خود در سال گذشته به میزان ۶۳ درصد نسبت به بودجه مصوب ۲۰۱۹ تهیه کرده است.

وزارت حمل و نقل و ارتباطات اعلام کرد که گلف ایر در حال حاضر به ۳۹ فرودگاه برون مرزی در سراسر جهان سفر می‌کند و طبق آمار سال ۲۰۲۱، روزانه ۴۹ پرواز و در هفته ۳۴۵ پرواز انجام می‌دهد.

 

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.