امروز پنج شنبه 13 بهمن 1401
به اشتراک بگذارید
(South Dubai) مرکز جدید فلای دبی
     تعداد بازدید: 5436
     چاپ
     دسته بندی : عمومی

شرکت هوایی فلای دبی، مرکز جدید خود را دبی جنوبی (South Dubai) اعلام کرد.

مدیر بودجه هواپیمایی این شرکت، خبر برنامه ریزی برای تبدیل آل مکتوم اینترنشنال در مرکز جهانی دبی (DWC) بعنوان مرکز جدید خود اعلام کرد

شیخ احمد بن سعید آل مکتوم، رئیس عمران حمل و نقل هوایی ، رئیس و مدیر عامل هواپیمایی امارات و گروه و مدیرعامل  فلای دبی، به تمام شایعات در این باره خاتمه داد و صحت  این پروژه گسترده را تایید کرد.

او با تایید بر انتقال پایگاه فعلی این شرکت هواپیمایی به DWC از ترمینال ۲ بین المللی دبی درباره ی تاریخ اتمام این پروژه و بهره برداری آن خبری نداد.

وی افزود: ما به آرامی در حال انتقال فلای دبی به آن سمت هستیم. DWC، که به تازگی به عنوان برند دبی جنوبی (South Dubai) تغییر یافته، مرکز اصلی آینده دبی با ظرفیت مشخص و برنامه ریزی شده برای جابجایی ۲۴۰ میلیون مسافر در سال خواهد بود که در حال حاضر قادر به جابجایی تنها ۷ میلیون مسافر در سال میباشد.

پروژه‌ی ” دبی جنوبی ” (South Dubai) با نام قبلی Dubai World Central که در حال ساخت می باشد، شهریست شامل فضای نمایشگاهی، فرودگاه بین المللی، منطقه‌ی تجاری، منطقه‌ی تفریحی و منطقه‌ ی مسکونی که همه و همه فرصت های بسیار جدید و ایده آلی را از نظر تجاری و توریستی برای دبی به ارمغان می آورد. 

 

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.