امروز سه شنبه 7 تیر 1401

ارسال بار هوایی به کانادا


ارسال بار به کانادا | فریت بار به کانادا: کشور کانادا با توجه به امکانات و تسهیلاتی که برای مهاجرین فراهم کرده مقصد و انتخاب نهایی برای بسیاری از ایرانیان به خصوص قشر تحصیلکرده می‌باشد. دانشگاه‌های با رتبه بالا، موقعیت‌های شغلی‌، امکان تجارت و بسیاری موارد دیگر از انگیزه‌های اصلی‌ این مهاجران می‌باشد. ارسال بار هوایی‌ به کانادا که در اصطلاح فریت بارهوایی نامید میشود از رایج‌ترین اقدامات مسافرین برای ارسال محموله‌های خود به کانادا می‌باشد.

ازآنجا که عموما وزن بار ارسالی به کانادا از وزن بار مجاز مسافری بیشتر می باشد مسافران اقدام به بردن وسایل به کانادا قبل ازپرواز به صورت فریت هوایی میکنند.

 

 

از جمله موارد رایج ارسال بار به کانادا

از جمله موارد رایجی که ارسال بار به کانادا و فریت بار به کانادا صورت می‌پذیرد میتوان به لیست زیر اشاره نمود.

ارسال و صادرات وسائل منزل به کانادا، ارسال و صادرات مبلمان به کانادا، ارسال و صادرات تابلو فرش به کانادا، ارسال و صادرات فرش به کانادا، ارسال و صادرات صنایع دستی‌ به کانادا، ارسال و صادرات میوه به کانادا، ارسال و صادرات سبزیجات به کانادا، ارسال و صادرات قارچ به کانادا، ارسال و صادرات خشکبار به کانادا، ارسال و صادرات زعفران به کانادا، فریت بار به کانادا و ارسال و صادرات بار تجاری به کانادا، ارسال و صادرات وسائل رستوران به کانادا، ارسال و صادرات تنور به کانادا، ارسال و صادرات چینی آلات به کانادا

ایران و کانادا چه کالاهایی مبادله و ارسال می‌کنند؟

علاوه بر مواد غذایی، کشور کانادا در زمینه انواع کفپوش از جمله کاشی، سرامیک، سنگ، فرش، گلیم و همچنین کفپوش های پلاستیکی به دیگر کشورهای تولیدکننده وابسته است و سالانه حجم عظیمی از این محصولات را به کشور خود وارد می کند. محصولات شیمیایی خالص نیز از دیگر نیازهای کشور کانادا است که در زمره محصولات و مواد وارداتی این کشور قرار گرفته است.

  اقلام وارداتی ایران از کانادا شامل:

از آن جایی که تنوع جمعیت در کشور بزرگ کانادا زیاد است؛ لذا نیازهای طبیعی که در این کشور وجود دارد نیز دارای تنوع می باشد. مشابه دیگر کشورهای جهان، کانادا نیز قسمتی از نیازهای خود را از طریق واردات از دیگر کشورها تأمین می کند. برای تجارت با کانادا لازم است با شناسایی بازارهای این کشور و اقلام مورد نیاز فرصت مناسب را برای تجارت مهیا کرد.

از مهم ترین اقلام صادراتی کشور کانادا می توان میوه و خشکبار، دانه‌های روغنی، میوه‌های خشک، سبزیجات خشک، منجمد یا کنسرو شده و همچنین ادویه جات را عنوان کرد.

 

ارسال لوازم منزل به کانادا

یکی از نگرانی های مهم در مهاجرت به کانادا ارسال لوازم منزل به کانادا می‌باشد. با توجه به نرخ دلار و ارزش بالای لوازم منزل حمل اثاثیه منزل به کانادا دارای صرفه اقتصادی می‌باشد. دلیل دیگری که مهاجران به کانادا را ترغیب به ارسال لوازم منزل به کانادا مینماید عدم توانایی ایرانیان در پیدا کردن طرح‌های مبلمان و چینی آلات ایرانی در استرالیا می‌باشد. حمل اثاثیه منزل به استرالیا به دلیل ظرافت و شکنندگی وسائل از حساسیت بالایی برخوردار است. از طرف دیگر در بسته بندی بار به هنگام حمل هوایی وسائل منزل به کانادا حجم بالای بار و زیاد شدن هزینه حمل هوایی ممکن است برای مهاجرین مشکل ساز شود.