امروز پنج شنبه 13 بهمن 1401

حمل و نقل هوایی به آلمان


 
فهرست مطالب این صفحه در مورد فریت بار به آلمان:
 • ارسال بار به آلمان
 • هزینه فریت بار به آلمان
 • مراحل و مدارک فریت بار به آلمان
 • ارسال لوازم شخصی و وسایل منزل به آلمان
 • سوالات متداول فریت بار به آلمان
 

 

ارسال بار به آلمان

"ارسال بار به آلمان" چه به‌صورت تجاری و چه به‌صورت فریت بار، از خدمات مهم شرکت "سپهربار سهند" میباشد. چنانچه قصد ارسال بار به شهرهای مختلف کشور آلمان را دارید،‌ شرکت سپهربارسهند با داشتن کامل‌ترین و گسترده‌ترین شبکه فروش بار خارجی، امکان ارسال بار شما (اعم از لوازم شخصی و وسایل منزل) به شهرهای برلین (Berlin) ، دوسلدورف (Dusseldorf) ، فرانکفورت (Frankfurt)، هامبورگ (Hamburg) ، مونیخ (Munich) ، اشتوتگارت (Stuttgart) ، کلن (Cologne) ، نورنبرگ (Nuremberg) ، بن (Bonn) و ... را با بهترین قیمت و با معتبرترین خطوط هوایی بین‌المللی، برای شما مشتریان محترم فراهم نموده است.

 

فریت بار مسافری به آلمان

با توجه به محدودیت ایرلاین‌ها در مقدار مجاز بار همراه مسافر (حدود 30 کیلوگرم) و هزینه زیاد اضافه بار در پای کانتر، در صورت داشتن اضافه بار، ما به شما سرویس فریت بار مسافری را پیشنهاد می کنیم. با این روش، هزینه‌های شما تا یک سوم کاهش پیدا می‌کند.

کافیست با ما تماس بگیرید. همکاران ما با ارائه‌ی بهترین مشاوره در خصوص فریت بار به آلمان، محموله‌ی شما را، با بهترین قیمت و در کوتاهترین زمان، به‌صورت کاملا ایمن و با بیمه‌نامه‌های بین‌المللی خطوط هوایی، برای شما فریت می‌نمایند. ارسال هوایی کالاهایی نظیر لوازم منزل، لوازم شخصی، قطعات یدکی، انواع دستگاه‌های صنعتی، نمونه‌های تجاری، تابلوهای نقاشی، فرش ، پیانو، پوشاک ، خشکبار و ... به آلمان، با بسته‌بندی کامل و تهیه مجوزهای گمرکی و صدور بارنامه هوایی، از صفر تا صد، در تخصص ماست.

هزینه فریت بار به آلمان

هزینه‌های فریت بار به آلمان، بسته به اینکه شما قصد ارسال بار به کدامیک از شهرهای آلمان را داشته باشید، متفاوت می‌باشد. ضمنا حضور واسطه‌ها، همیشه باعث افزایش قیمت، کاهش کیفیت خدمات و بعضا سوء استفاده در هر خدماتی می‌گردد. برای اینکه شما بتوانید هزینه‌ فریت بار به آلمان را برای محموله‌ی خود مدیریت نمایید، نیاز به آگاهی از نکاتی دارید که قیمت تمام شده‌ی فریت بار، به آنها وابسته می‌باشد.

 

هزینه فریت بار به آلمان به چه چیزهایی بستگی دارد؟

قیمت ارسال بار به آلمان به مواردی که در زیر عنوان میکنیم بستگی دارد:

 • هزینه بسته بندی بار فریت
 • هزینه‌ی حمل تا قسمت بار فرودگاه
 • هزینه‌ی توزین، تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی
 • هزینه بارنامه‌ی هوایی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

 قیمت ارسال بار به شهرهای مختلف آلمان

همانطور که قبلا گفته شد، هزینه‌ فریت بار به شهرهای مختلف آلمان با هم متفاوت می‌باشند. هزینه‌ی ارسال بار به شهرهای آلمان مانند : فرانکفورت، هامبورگ، برلین، مونیخ، کلن، دوسلدورف، اشتوتگارت، برن، و ... با یکدیگر متفاوت است. چرا که پرواز به هریک از این شهرها، با خطوط هوایی متفاوت انجام میشوند؛ و ضمنا مسافت هریک از این شهرها در قیمت ارسال بار هوایی به آنها، تاثیرگزار می‌باشد.

برای مثال ممکن است قیمت ارسال بار هوایی به فرانکفورت آلمان با هواپیمایی ایران‌ایر، با تعرفه‌ی فریت بار به همان شهر با هواپیمایی امارات متفاوت باشد. تماس با همکاران ما در واحد فروش بار دفتر خدمات بار هوایی سپهربار سهند ، شما را در مدیریت هزینه‌های ارسال کالا به مقصد مورد نظرتان، یاری می‌رساند.