امروز پنج شنبه 13 بهمن 1401

خدمات Door to Door


امروزه یکی از دغدغه های شرکت های بزرگ فراهم کردن راحتی مشتریان و ارائه خدامت بیشتر برای کسب رضایت و راحتی آنان است. یکی از این مشکلات جهت ارسال بار به صورت هوایی، در ابتدا تهیه ماشین باری مناسب برای حمل بار به فرودگاه و انجام امور گمرکی مرتبط در کشور مبدا می باشد و همچنین پس از ارسال بار به مقصد، فرد گیرنده درآن کشور باید جهت دریافت بار به فرودگاه مراجعه کرده و پس از طی کردن روند اداری و انجام امور گمرکی مرتبط با ترخیص کالا، بار را تحویل گرفته و تا منزل با تهیه ماشین باری مناسب حمل نماید.

اما خبر خوب این است که این مشکلات زمان بر توسط شرکت سپهربار سهند حل شده است. زین پس شما می توانید از خدمات Door to Door در تمامی شهرهای کشور بریتانیا (انگلستان) لذت ببرید و نگران چگونگی تحویل، ارسال و دریافت آن نباشید.

به صورت کلی خدمات Door to Door یا درب به درب به معنی دریافت کالا از درب منزل فرستنده، انجام امور گمرکی به صورت کامل، انجام کلیه امور ارسال و ترانزیت کلا، انجام امور گمرکی در کشور مقصد و تحویل کالا درب منزل گیرنده می باشد که همه و همه توسط شرکت سپهر بار سهند انجام می گردد که به جهت تنزل قیمت برای شما مشتریان عزیز، این خدمات هم به صورت هوایی و هم به صورت دریایی امکان پذیر می باشد.

در پایان باید گفت که ارائه خدمات door to door نیازمند وجود یک چرخه کامل از خدمات بازرگانی در یک شرکت است و این‌گونه خدمات که در جهت آسودگی خاطر و رضایت مشتری ارائه می‌شوند تنها در یک سیستم یکپارچه خدمات بازرگانی قابل ارائه است. در صورتی که نیاز به مشاوره بازرگانی در خصوص صادرات و واردات کالا دارید می‌توانید از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.