امروز سه شنبه 31 فروردین 1400
پرواز بازگردانی ایرانیان از انگلیس
     تعداد بازدید: 457
     چاپ
     دسته بندی : عمومی

ویروس کرونا که چندی پیش گونه جدیدی از آن در کشور انگلیس کشف شد، تمامی پرواز ها به این کشور را لغو کرد. از این رو پس از مدتی یک پرواز برای بازگرداند ایرانیان در انگلیس گذاشته شده است البته با شرط منفی بودن جواب تست کرونا.

در هفته های اخیر به دلیل کشف گونه ای از ویروس کرونا در کشور بریتانیا، پرواز ها به این کشور به صورت کامل کنسل شدند و متاسفانه برخی از هموطنان در این کشور به اجبار ماندنی شدند.

چندی پیش پس از انتشار پیام مردمی گلایه افراد باقیمانده در انگلستان مقرر شد تا پروازی جهت بازگرداندن این افراد از لندن انجام شود، این پرواز صبح روز ۲۳ بهمن انجام خواهد شد تا بعد از ظهر همان روز تعدادی مسافر ایرانی را از لندن به تهران منتقل کند، مسافران باید تست منفی کرونا داشته باشند و یک هفته هم با هزینه شخصی در هتل فرودگاه امام قرنطینه شوند.

مسافران بالای ۸ سال در فرودگاه لندن باید حتما برای سوار شدن به پرواز تست منفی کرونا داشته باشند همچنین زمانی که هواپیما به تهران رسید مسافران باید یک هفته با هزینه شخصی در هتل فرودگاه امام خمینی (ره) قرنطینه باشند و پس از یک هفته تست کرونا از آن‌ها انجام می‌شود که اگر منفی بود، می‌توانند از هتل خارج شوند.

اگر تست کرونای مسافران پس از اقامت یک هفته‌ای در هتل فرودگاه امام مجددا مثبت شود، مدت زمان قرنطینه افزایش می‌یابد و هزینه استقرار در هتل و انجام تست کرونا برعهده مسافران است.

 

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
به اشتراک بگذارید